U15 halovým mistrem Česka!

Týden po úspěšné kvalifikaci na halové mistrovství čekal na tým U15 (ročník 2004) závěrečný turnaj v Třebíči. Sešívaní finále ovládli a stali se halovými mistry!

Úspěšná kvalifikace základem úspěchu

Cesta za titulem začala minulý víkend. To se sešívaní nejstarší žáci zúčastnili kvalifikace na samotný závěrečný turnaj. Kvalifikační klání se odehrála ve sportovní hale v Kladně.

Právě utkání s domácím Kladnem bylo prvním krůčkem v cestě za trofejí. Sešívaní zvítězili 7:2. Ve druhém zápase pak zvítězili 4:3 nad Jabloncem. Následovala těsná výhra 5:4 nad Viktorií Plzeň. Čtvrtý duel skončil vysokou výhrou Slavie nad Pískem v poměru 9:2. Kvalifikaci pak žáci U15 uzavřeli výhrou 4:2 nad Teplicemi.

Z kvalifikace tak Slavia postoupila bez ztráty jediného bodu.

Kvalifikace na Halové mistrovství České Republiky 2018, Kladno:

SK Slavia Praha U15 – SK Kladno U15 7:2
SK Slavia Praha U15 – FK Jablonec U15 4:2
SK Slavia Praha U15 – FK Viktoria Plzeň U15 5:4
SK Slavia Praha U15 – Písek U15 9:2
SK Slavia Praha U15 – FK Teplice U15 4:2

Suverénní Slavia dokráčela k titulu

Samotné halové mistrovství se pak odehrálo v Třebíči. Soupeřem sešívaných byly týmy Baníku Ostrava, Brna, Sparty, Pardubic a Sigmy Olomouc.

Na úvod finálového turnaje porazili sešívaní ostravský Baník 4:3. Ve druhém duelu pak přišla "tenisová" výhra 6:2. Skvělé výkony pokračovaly i ve třetím zápase, kdy byla soupeřem Sparta. Tu sešívaní porazili jednoznačně 5:1! Čtvrtý duel finálového klání skončil vysokou výhrou 7:1 nad Pardubicemi. Výsledky dalších utkání halové finále však už před posledním duelem přinesly jasného halového mistra U15, kterým se stala SK Slavia Praha! Sešívaní však nenechali nic náhodě a poslední duel nad Sigmou Olomouc zvládli parádně - vítězstvím 9:3!

Slavia U15 se tak stala halovým mistrem Česka! Sešívaní sebrali také individuální trofeje. Brankář Adam Dvořák si svými výkony vychytal cenu pro nejlepšího gólmana, Adam Beneš si pak vystřílel ocenění pro nejlepšího střelce!

Halové mistrovství České Republiky 2018, Třebíč

SK Slavia Praha U15 – FC Baník Ostrava U15 4:3
SK Slavia Praha U15 – Zbrojovka Brno U15 6:2
SK Slavia Praha U15 – AC Sparta Praha U15 5:1
SK Slavia Praha U15 – FK Pardubice U15 7:
SK Slavia Praha U15 –  SK Sigma Olomouc U15 9:3

Aktuálně

Cítím obrovskou hrdost na tým

dnes
Sešívaní po prohře 3:4 na půdě Chelsea ukončili své tažení evropskými poháry: ​„Celá sezona, kterou jsme v Evropě odehráli, pro nás představuje obrovskou zkušenost," řekl na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský, na které došlo i na dotaz jeho syna.

Jdeme tím správným směrem, říká střelec Ševčík

dnes
Dvěma slepenými góly dokázal Petr Ševčík výrazně zdramatizovat utkání na Chelsea. „Já tolik gólů nedávám, schoval jsem si to na tenhle zápas," řekl střelec dvou branek.

Tři góly Chelsea na postup nestačily

včera
Slavia prohrála s Chelsea v Londýně 3:4, a s UEFA Europa League se tak loučí. Po bojovném výkonu v druhém poločasu odchází však sešívaní se vztyčenou hlavou.

Další články