U19: Dorostenci hrají proti Interu

Od 13:00 hraje dorost U19 páté utkání mládežnické Ligy mistrů, v posledním domácím duelu skupiny je soupeřem Slavie Inter Milan.

V prvním duelu na půdě italského celku sešívaní prohráli vysoko 0:4. V následujících třech duelech si ale připsali dvě výhry, když zvítězili na domácím hřišti nad Dortmundem a v Barceloně. Hosté mají na svém kontě celkem devět bodů, když jednou porazili každý tým ze skupiny F. V posledním utkání pak prohráli v Dortmundu 2:3.

Dorostenci Slavie bojují o postup do jarní části, s druhým Dortmundem mají shodně po šesti bodech. Inter je pak se ziskem devíti bod první, čtvrtá příčka patří Barceloně se třemi body.

Sestava: Surovčík - Hošek, Vincour, Štětka, Kosek - Červ, Zinhasovič, Křišťan - Douděra, Toula, Felipe
Náhradníci: Sirotník - Jurásek, Hájek, Zeronik, Langhamer, Vaněk, Matys

Zápas sledujte ŽIVĚ na YouTube kanálu Slavia TV, přímý přenos spolukomentuje trenér Slavie U14 a bývalý hráč sešívaných Marek Jarolím.