U19 cestuje k třetímu utkání na turnaji Al Abtal

Slávistický výběr do devatenácti let čeká další zápas na mezinárodním turnaji Al Abtal, ve kterém se střetne se Šachtarem Doněck.

Dnes v noci odlétají sešívaní do španělské Barcelony, odkud dále cestují do města konání třetího utkání v rámci turnaje Al Abtal, do Salou. Sešívaní se zde ve středu utkají s ukrajinským Šachtarem Doněck.

Slávisté doposud na turnaji odehráli dva zápasy. Proti arabskému výběru Future Falcons sešívaní vyhráli vysoko 5:1 a druhý zápas s dánským Midtjyllandem remizovali 1:1.

Třetí kolo s Šachtarem Doněck je na programu tuto středu 2. února od 11:30.

Soupisku pro tento zápas vybral realizační tým Karla Pitáka takto:

Brankáři: Tomáš Kolodziej, Filip Slavata
Obránci: Pavel Behenský, Eric Hunal, Mikuláš Konečný, Albert Labík, Miloš Pudil, Matěj Zachoval
Záložníci: David Planka, Filip Šimeček, Jan Trédl, Jakub Vorel, Michail Voriazidis, Adam Zapletal
Útočníci: Erik Biegon, David Hájek, Adam Pudil

Informace o stavu utkání přineseme na sociálních sítích mládežnické akademie.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články