Udrželi jsme nulu, což bylo klíčové

Simon Deli v odvetě proti Rangers plnohodnotně nahradil vykartovaného Davida Zimu. „Nejdůležitější bylo pomoct týmu a zvládnout to," říká stoper sešívaných.

Jaké jsou vaše pocity po zápase?
„Můj první pocit je, že chci poděkovat bohu. Hráli jsme velmi dobře, ale nebylo to tak jednoduché, jak si lidi myslí, byl to těžký a kvalitní soupeř. První gól nám dodal motivaci a na konci jsme hráli v jedenácti proti devíti, takže bylo jednodušší držet míč a dát druhý gól, to bylo perfektní.“

Jak se vám spolupracovalo s Ondřejem Kúdelou?
„S Kudym jsem odehrál spoustu let, takže spolu dobře komunikujeme a dobře se nám spolu hraje. Ale to i s ostatními hráči, jako se Zimou a Tarasem. Nejdůležitější bylo pomoct týmu a zvládnout to. Výkon byl dobrý, ale hlavně jsme chtěli pomoct týmu.“

Kdo byl nejlepší hráč Rangers?
„Pro mě jsou to všechno skvělí hráči. Je tam Morelos, což je úžasný útočník, hraje chytře, ví, kdy si má říct o míč. Byli jsme ale více soustředění, nakonec jsme nedostali žádný gól a dva jsme dali, což je za mě ok.“

Rangers hráli hodně agresivně, dostali dvě červené karty. Jak jste viděl tuhle část zápasu?
„Prohrávali 2:0, dostali dvě červené karty. Bylo to plné emocí. Byl tam i nějaký konflikt, ale nejdůležitější je pro nás postup."

V čem byla Slavia lepší než Rangers?
„Myslím, že jsme byli lepší v zakončení. Proměnili jsme hned první šanci. Potom jsme se soustředili na práci v obraně a přidali jsme i další gól. Pro mě jsme byli lepší vepředu a udrželi jsme nulu, což bylo klíčové."

Koho byste si přál ve čtvrtfinále?
„Nikoho konkrétního, ale chci postoupit do dalšího kola. Nejdůležitější je, že dostaneme dobrého soupeře, kterého budeme moct porazit."

Aktuálně

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Další články