Unikátní vysílání Slavia TV před Barcelonou! Začínáme v 16:50

Slavia TV si připravila pro fanoušky velké překvapení a unikátní projekt! V 16:50 spouštíme speciální vysílání k zápasu desetiletí s Barcelonou!

Ve středu čeká Slavii domácí utkání Ligy mistrů UEFA proti Barceloně! A Slavia TV připravila na úterní podvečer unikátní vysílání. Program vysílání, které budou moderovat Lukáš "Strašák" Vala a Martin Cihlář jako při domácích zápasech, začíná už v 16:50!

Srkze kamery Slavia TV se budete moci podívat na přímý přenos z úvodu tréninku, přivítáme ve studiu vzácné hosty, podíváme se naposledy před utkáním do kabiny a přineseme rozhovory s hráči. Nebude chybět také příprava na zápas U19 nebo představení soupeře.

Vrcholem speciálního vysílání budou přímé přenosy ze tří tiskových konferencí:

18:30 Předzápasový tisková konference SK Slavia Praha. Hosté: JindřichTrpišovský a Vladimír Coufal

19:30 Předzápasová tisková konference FC Barcelona. Hosté: Ernesto Valverde a vybraný hráč

20:15 Tisková konference za účasti vedení obou klubů k odhalení repliky Středoevropského poháru

Sledujte speciální vysílání před velkým zápasem! Do samotného vysílání se budete moci i zapojit svými dotazy nebo vyhrát skvělé ceny! 


Aktuálně

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

dnes
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Kariérní milník a rekordy pro Ondřeje Koláře

dnes
Vítězné utkání v Mladé Boleslavi nepřineslo jen důležité tři body do tabulky. Do historie se zapsal i Ondřej Kolář, který zaznamenal významný kariérní milník a zaútočil na dávný rekord.

Kup si vstupenku a buď u toho!

dnes
Slavia spolu s Fortunou přináší projekt, díky kterému můžete být na tribuně alespoň symbolicky. Sešívané budou v ligovém boji podporovat obličeje fanoušků, které zaplní jižní tribunu!

Další články