Unikátní vysílání Slavia TV před Barcelonou! Začínáme v 16:50

Slavia TV si připravila pro fanoušky velké překvapení a unikátní projekt! V 16:50 spouštíme speciální vysílání k zápasu desetiletí s Barcelonou!

Ve středu čeká Slavii domácí utkání Ligy mistrů UEFA proti Barceloně! A Slavia TV připravila na úterní podvečer unikátní vysílání. Program vysílání, které budou moderovat Lukáš "Strašák" Vala a Martin Cihlář jako při domácích zápasech, začíná už v 16:50!

Srkze kamery Slavia TV se budete moci podívat na přímý přenos z úvodu tréninku, přivítáme ve studiu vzácné hosty, podíváme se naposledy před utkáním do kabiny a přineseme rozhovory s hráči. Nebude chybět také příprava na zápas U19 nebo představení soupeře.

Vrcholem speciálního vysílání budou přímé přenosy ze tří tiskových konferencí:

18:30 Předzápasový tisková konference SK Slavia Praha. Hosté: JindřichTrpišovský a Vladimír Coufal

19:30 Předzápasová tisková konference FC Barcelona. Hosté: Ernesto Valverde a vybraný hráč

20:15 Tisková konference za účasti vedení obou klubů k odhalení repliky Středoevropského poháru

Sledujte speciální vysílání před velkým zápasem! Do samotného vysílání se budete moci i zapojit svými dotazy nebo vyhrát skvělé ceny! 


Aktuálně

Autogramiáda legend z knihy Věčná Slavia

včera
V úterý 19. listopadu v 17 hodin se v NC Eden ve 2. patře uskuteční autogramiáda legend při příležitosti pátého a rozšířeného vydání knihy Věčná Slavia.

Vstupenky na Karvinou v předprodeji pro členy Klubu Slavia

včera
Vstupenky na domácí zápas s Karvinou, který se hraje v neděli 1. prosince od 17:00, jsou v předprodeji v cenové kategorii Z1.

Informace pro fanoušky do Dortmundu

včera
Šestý zápas ve skupině F Ligy mistrů odehraje Slavia v Dortmundu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu. Předprodej vstupenek probíhá pro členy Klubu Slavia.

Další články