Utkání s Libercem a mnohem více zdarma na O2 TV Sport

O2 TV Sport přichází s nabídkou, která vám umožní sledovat nejen ligová utkání Slavie až do 22. září zcela zdarma.

Sobotní ligové utkání proti Liberci se v Sinobo Stadium odehraje bez diváků. Pomyslnou náplastí může být však pro slávistické fanoušky alespoň možnost zhlédnutí utkání v živém přenosu s O2 TV Sport. To totiž přichází s unikátní nabídkou, která vám umožní sledovat širokou paletu sportovních pořadů zcela zdarma. Od 9.8. bude nabídka navíc doplněna o nový kanál Premier Sport nabízející hvězdné fotbalové souboje z anglické Premier League.

Nabídka sportovního balíčku zdarma platí do 22. září.

Jak naladit sportovní přenosy nejen pro sobotní utkání, najdete v odkazu O2 TV Sport Pack zdarma

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články