V Edenu proběhl první turnaj partnerských klubů

PRAHA/EDEN - První turnaj partnerských klubů Slavie se konal v Edenu. Za chladného listopadového víkendu si všichni hráči turnaj užili. K vidění byla spousta pěkných akcí a gólových radostí.
Na turnaji poměřily svůj um partnerské kluby Slavie v přípravkových kategoriích ve věku 6 - 11 let. 

Jak probíhal společný turnaj? „Během chladného víkendu panovala na hřišti velmi přátelská atmosféra. Minimální prostoje na turnaji umožnili všem hráčům předvést co nejlepší výkony. V zázemí se o hráče starala Nataša Látalová, na hřišti vše řídili přítomní trenéři. Hráči během turnajů mohli navštívit i trénink našeho A-týmu, který probíhal na vedlejším hřišti. Všichni se už těšíme na další turnaje," komentoval průběh turnaje šéftrenér přípravek Jiří Janeček.  

Šéftrenér přípravek také připomněl význam projektu pro Slavii: „Tento projekt založený na vzájemné spolupráci, je pro nás velmi důležitý. Jsme rádi, že je o něj velký zájem. Na poslední schůzku Partnerských klubů, která proběhla 23.11., dorazilo 45 trenérů. Přednášku tentokrát řídili Martin Daněk s Rostislavem Helštýnem," říká o projektu Partnerských klubů Jiří Janeček.

Více o projektu Partnerských klubů najdete zde. Video z turnaje z dílny trenéru U9 najdete na Facebookovém profilu týmu.

Fotogalerie

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

včera
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

Další články