V Edenu s Dynamem Kyjev 7. srpna

Domácí utkání 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev odehrajeme v Edenu v úterý 7. srpna od 19:30.

K prvnímu zápasu 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev nastoupíme doma v Edenu v úterý 7. srpna od  19:30. Utkání bude přímým přenosem vysílat O2 TV Sport. Permanentkáři mají na utkání vstup zdarma. 

Odvetu v Kyjevě odehrajeme v úterý 14. srpna od 18:30. Informace o ceně a systému předprodeje vstupenek zveřejníme, jakmile je budeme mít k dispozici. Slavia opět ve spolupráci s cestovní agenturou Invia nabídne fanouškům možnost koupit si letecký zájezd s týmem, odlet bude v pondělí 13. srpna a návrat ve středu 15. srpna. Přesné informace o ceně zájezdu a pokyny k přihlašování přineseme v nejbližších dnech.

Aktuálně

Cítím obrovskou hrdost na tým

dnes
Sešívaní po prohře 3:4 na půdě Chelsea ukončili své tažení evropskými poháry: ​„Celá sezona, kterou jsme v Evropě odehráli, pro nás představuje obrovskou zkušenost," řekl na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský, na které došlo i na dotaz jeho syna.

Jdeme tím správným směrem, říká střelec Ševčík

dnes
Dvěma slepenými góly dokázal Petr Ševčík výrazně zdramatizovat utkání na Chelsea. „Já tolik gólů nedávám, schoval jsem si to na tenhle zápas," řekl střelec dvou branek.

Tři góly Chelsea na postup nestačily

včera
Slavia prohrála s Chelsea v Londýně 3:4, a s UEFA Europa League se tak loučí. Po bojovném výkonu v druhém poločasu odchází však sešívaní se vztyčenou hlavou.

Další články