V Edenu s Dynamem Kyjev 7. srpna

Domácí utkání 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev odehrajeme v Edenu v úterý 7. srpna od 19:30.

K prvnímu zápasu 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev nastoupíme doma v Edenu v úterý 7. srpna od  19:30. Utkání bude přímým přenosem vysílat O2 TV Sport. Permanentkáři mají na utkání vstup zdarma. 

Odvetu v Kyjevě odehrajeme v úterý 14. srpna od 18:30. Informace o ceně a systému předprodeje vstupenek zveřejníme, jakmile je budeme mít k dispozici. Slavia opět ve spolupráci s cestovní agenturou Invia nabídne fanouškům možnost koupit si letecký zájezd s týmem, odlet bude v pondělí 13. srpna a návrat ve středu 15. srpna. Přesné informace o ceně zájezdu a pokyny k přihlašování přineseme v nejbližších dnech.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články