sparta>slavia

V Lize mistryň opět proti Arsenalu!

Slávistické fotbalistky si ve 2.kole Ligy mistryň zahrají opět s anglickým Arsenalem. Dvojzápas začnou naše fotbalistky na půdě soupeře 31.8. / 1.9., odveta bude na programu 8.9. / 9.9. v Edenu.

„Anglická liga je jedna z nejlepších v Evropě. S Arsenalem jsme se již jednou setkaly, a proto víme, ze nás nečeká nic lehkého. Na zápas se moc těším, je to radost hrát proti takovému týmu,“ hodnotí dnešní los Simona Necidová, která odehrála oba zápasy anglickému celku před dvěma lety, kdy nás Arsenal vyřadil po výhře 5:2 a 8:0 na své domácí půdě z osmifinále Ligy mistryň. 

„Na zápasy s Arsenalem si velmi dobře vzpominám. Soupeř nás vyřadil z osmifinále Ligy mistryň a nastřílel nám hodně branek. Věřím, že uděláme vše proto, abychom se na dvojzápas dobře připravily a postoupily do další fáze Ligy mistryň. Máme Arsenalu co vracet,“  těší se Veronika Pincová. 

31.8. / 1.9. Arsenal Women FC - SK Slavia Praha

8.9. / 9.9. SK Slavia Praha - Arsenal Women FC

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články