V Lize mistryň se skotským vicemistrem

Slávistky poměří síly v úvodním zápase Ligy mistryň se skotským vícemistrem Hibernian FC. První zápas se hraje venku 11. nebo 12. září, odveta v Praze 25. nebo 26.9.

Ohlasy trenéra Kolomazníka a fotbalistek Szewieczkové a Dědinové po losu Ligy mistryň.

„Skotský Hibernian je vítězem kvalifikační skupiny bez ztráty bodů. Pro nás neznámá, otázkou vůbec je, jakým způsobem se soupeř prezentuje. Teď bude čas si obstarat informace, ať jsme dobře připraveni a výhodu určitě vidím v tom, že první utkání odehrajeme venku. Z možností, které se nám nabízely, musíme být se soupeřem spokojeni," komentuje los trenér Kolomazník.

„Osobně mi bylo jedno, jaký tým nás potká, jelikož si myslím, že máme ambice a kvalitu na to, abychom přes první kolo postoupily, záleží jak k tomu přistoupíme. Čeká nás skotský soupeř, se kterým jsme ještě žádnou konfrontaci neměly a tým úplně neznám, takže nevím, do čeho jdeme. Věřím, že uděláme všechno proto, abychom hned první zápas venku zvítězily a při domácí odvetě v Edenu fanouškům předvedly hezký fotbal", věří záložnice Szewieczková.

„Každá z nás měla nějaký svůj tip ohledně soupeře, každopádně los nám definitivně přidělil skotský tým Hibernian FC, který vyhrál svou kvalifikační skupinu bez ztráty bodů a proto nás určitě nečeká nic jednoduchého. Věřím, že se na utkání stoprocentně připravíme po všech stránkách. Máme relativně dost času na to, zjistit o soupeři více informaci a takticky se na tento dvojzápas připravit a jednoznačně postoupit do další fáze této soutěže", přidává Dědinová.

Aktuálně

U19 vstoupila do jarní části vítězně

včera
Tým U19 zahájil jarní část ligy dohrávkou 15. kola proti Pardubicím a díky gólům Kneifela, Juráska, Kopáčka, Starého a Touly vybojoval výhru 5:1.

Hráči na hostování: Sýkora dal dva góly, Baluta asistoval

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

před 2 dny
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Další články