V Lize mistryň se skotským vicemistrem

Slávistky poměří síly v úvodním zápase Ligy mistryň se skotským vícemistrem Hibernian FC. První zápas se hraje venku 11. nebo 12. září, odveta v Praze 25. nebo 26.9.

Ohlasy trenéra Kolomazníka a fotbalistek Szewieczkové a Dědinové po losu Ligy mistryň.

„Skotský Hibernian je vítězem kvalifikační skupiny bez ztráty bodů. Pro nás neznámá, otázkou vůbec je, jakým způsobem se soupeř prezentuje. Teď bude čas si obstarat informace, ať jsme dobře připraveni a výhodu určitě vidím v tom, že první utkání odehrajeme venku. Z možností, které se nám nabízely, musíme být se soupeřem spokojeni," komentuje los trenér Kolomazník.

„Osobně mi bylo jedno, jaký tým nás potká, jelikož si myslím, že máme ambice a kvalitu na to, abychom přes první kolo postoupily, záleží jak k tomu přistoupíme. Čeká nás skotský soupeř, se kterým jsme ještě žádnou konfrontaci neměly a tým úplně neznám, takže nevím, do čeho jdeme. Věřím, že uděláme všechno proto, abychom hned první zápas venku zvítězily a při domácí odvetě v Edenu fanouškům předvedly hezký fotbal", věří záložnice Szewieczková.

„Každá z nás měla nějaký svůj tip ohledně soupeře, každopádně los nám definitivně přidělil skotský tým Hibernian FC, který vyhrál svou kvalifikační skupinu bez ztráty bodů a proto nás určitě nečeká nic jednoduchého. Věřím, že se na utkání stoprocentně připravíme po všech stránkách. Máme relativně dost času na to, zjistit o soupeři více informaci a takticky se na tento dvojzápas připravit a jednoznačně postoupit do další fáze této soutěže", přidává Dědinová.

Aktuálně

Koukal jsem na San Siro v televizi, teď jsem tu dal gól

včera
Peter Olayinka podtrhl svůj skvělý výkon gólem do sítě Interu, díky kterému si si sešívaní odváží z Milána bod. ​„Dát gól na San Siru je něco neuvěřitelného," radoval se po zápase.

Fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity

včera
​Ondřej Kolář Slavii několikrát v zápase významně svými zákroky podržel. „Kluci předvedli fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity," hodnotil po zápase.

Cítím velkou hrdost na tým, pyšnil se trenér

včera
I přes obdržený gól v nastavení, který rozhodl o remíze, se mohl Jindřich Trpišovský pyšnit výkonem svých svěřenců. „Cítím velkou hrdost. Podali jsme skvělý týmový výkon."

Další články