V MOL Cupu nás čeká domácí derby

Slavia se v semifinále MOL Cupu utká doma se Spartou. Termín zápasu bude upřesněn.

Los semifinále MOL Cupu postavil před Slavii v její cestě za obhajobou papírově nejsilnějšího, ale zároveň také nejatraktivnějšího soupeře – našeho rivala z Letné. Utkání se odehraje doma v Sinobo Stadium, oficiální hracím dnem je středa 24. dubna, o přesném datu a čase výkopu (stejně jako o prodeji vstupenek) budeme ještě informovat. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Baník Ostrava a Bohemians 1905, kteří se o postup do finále utkají ve Vítkovicích.

Slavia se se Spartou v domácím poháru naposledy utkala ve čtvrtfinále v ročníku 2009/10 a z obou utkání tehdy vyšla vítězně 1:0. V domácím zápase se v první půli trefil Milan Černý, v odvetě pak vstřelil jediný gól zápasu už v 8. minutě z penalty pro změnu Jaroslav Černý. Sešívaní pak v semifinále narazili na Jablonec, se kterým těsně vypadli po výsledcích 0:1 venku a 2:1 doma.

Sinobo Stadium tak v závěru sezony zažije hned tři domácí derby. Už v neděli 14. dubna vyzveme Spartu před vyprodanými ochozy v rámci 28. kola základní části, následně po odvetě na Chelsea v MOL Cupu a do třetice pravděpodobně ještě na závěr mistrovské části nadstavby FORTUNA:LIGY.

Aktuálně

Od začátku jsme byli lepším týmem

včera
Jaroslav Zelený nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošní sezoně a podílel se skvělým výkonem na vítězství 3:0. „Od začátku jsme byli lepším týmem,“ vnímal vítězství zaslouženě.

Domácí hráli aktivně, naše vítězství je ale zasloužené

včera
Slávisté v šestém kole FORTUNA:LIGY zavítali na hřiště Českých Budějovic a po skvělém výkonu zvítězili 3:0. „Byla hezká kulisa a hřiště bylo dobře připravené, což se odrazilo i na kvalitě fotbalu,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Celé utkání jsme odehráli velice dobře

včera
Milan Škoda naskočil do utkání proti Českým Budějovicím na posledních 15 minut a připsal si jednu branku. „První poločas byl skvělý, v druhém jsme přidali góly,“ hodnotil po utkání.

Další články