V MOL Cupu nás čeká domácí derby

Slavia se v semifinále MOL Cupu utká doma se Spartou. Termín zápasu bude upřesněn.

Los semifinále MOL Cupu postavil před Slavii v její cestě za obhajobou papírově nejsilnějšího, ale zároveň také nejatraktivnějšího soupeře – našeho rivala z Letné. Utkání se odehraje doma v Sinobo Stadium, oficiální hracím dnem je středa 24. dubna, o přesném datu a čase výkopu (stejně jako o prodeji vstupenek) budeme ještě informovat. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Baník Ostrava a Bohemians 1905, kteří se o postup do finále utkají ve Vítkovicích.

Slavia se se Spartou v domácím poháru naposledy utkala ve čtvrtfinále v ročníku 2009/10 a z obou utkání tehdy vyšla vítězně 1:0. V domácím zápase se v první půli trefil Milan Černý, v odvetě pak vstřelil jediný gól zápasu už v 8. minutě z penalty pro změnu Jaroslav Černý. Sešívaní pak v semifinále narazili na Jablonec, se kterým těsně vypadli po výsledcích 0:1 venku a 2:1 doma.

Sinobo Stadium tak v závěru sezony zažije hned tři domácí derby. Už v neděli 14. dubna vyzveme Spartu před vyprodanými ochozy v rámci 28. kola základní části, následně po odvetě na Chelsea v MOL Cupu a do třetice pravděpodobně ještě na závěr mistrovské části nadstavby FORTUNA:LIGY.

Aktuálně

Únava jde stranou, finále chceme zvládnout za každou cenu

včera
Natěšený je na středeční finále ligového poháru proti Baníku Ostrava obránce Jan Bořil. „Hraje se na krásném stadionu, bude vyprodáno. Věřím, že atmosféra bude fantastická a bude se hrát pohledný fotbal," říká.

Stáhněte si M19TRovskou tapetu na počítač i mobil

včera
Zkrášlete si svůj počítač nebo mobilní tapetou mistrovskou tapetou!

Finále může být skutečná oslava fotbalu

včera
Slavii čeká jeden z vrcholů sezony, ve finále MOL Cupu se střetne s ostravským Baníkem. Podle asistenta trenéra Jaroslava Köstla o vítězi rozhodne produktivita. „V posledních zápasech nám chyběla určitá lehkost. Doufám, že to z kluků spadne a ve středu šance proměníme."

Další články