V modelovém utkání Slavia porazila Žižkov 5:2

Ve středu odehráli sešívaní modelové tréninkové utkání proti Viktorii Žižkov, ve kterém zvítězili vysoko 5:2.

Sešívaní odehráli ve středu modelové tréninkové utkání proti FK Viktorii Žižkov, ve kterém se dostali do hry i hráči, kteří se během prvních ligových kol v nabitém kádru na trávník zatím nepodívali. Do branky se postavil Přemysl Kovář a obranou linii utvořili Tomáš Holeš, Michal Frydrych, Jaroslav Zelený a mladý Daniel Kosek. Ve středu zálohy operoval Alex Král společně s Nicolaem Stanciem na krajích podporovaní Peterem Olayinkou a Alexandrem Balutou. V útoku pak od úvodních minut nastoupili Milan Škoda a Stanislav Tecl.

Slavia v prvním poločase od začátku dominovala. Jako první se v 5. minutě prosadil Stanislav Tecl, na kterého navázal svoji brankou z 28. minuty Alexandru Baluta. Uzdravený Stanislav Tecl pak přidal svoji druhou branku zápasu v 31. minutě. Před přestávkou se ještě do sítě Žižkova stačili trefit Nicolae Stanciu a Milan Škoda.

V průběhu druhé půle se na hřiště dostal Júsuf Hilál, Lukáš Masopust a mladičcí Tomáš Vincour s Lukášem Červem. Žižkov dokázal skóre v druhém dějství skóre zkorigoval na konečných 5:2

Branky Slavie: 5. a 31. Tecl, 28. Baluta, 40. Stanciu, 44. Škoda

Sestava: Kovář – Holeš, Frydrych, Zelený, Kosek (60. Vincour) – Baluta (60. Masopust), Stanciu, Král (60. Červ), Olayinka – Škoda (60. Tecl) – Tecl (45. Jusúf)

Fotogalerie

Aktuálně

Slávistická stopa v postupu na EURO

před 2 dny
Česká fotbalová reprezentace si díky výhře nad Kosovem zajistila postup na EURO 2020. Do kvalifikace zasáhlo hned 12 hráčů, kteří prošli Slavií.

V pátek v Edenu futsalové derby!

před 3 dny
Už v pátek od 20:00 nás čeká futsalové derby pražských „S“. Majitelé permanentek na fotbalovou a hokejovou Slavii mají vstup zdarma.

Kam o víkendu na mládež?

před 3 dny
Kam o víkendu na slávistickou mládež? Domácí zápas U17 s Pardubicemi v sobotu. V neděli "Béčko" doma proti Rakovníku nebo U18 a U16 v nedaleké Příbrami.

Další články