V neděli od 17:00 proti Karviné

Slávisty čeká v neděli od 17:00 utkání 18. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém na svém hřišti přivítá v tabulce poslední postavenou Karvinou.

Ačkoliv se náš nedělní soupeř z Karviné nachází až na posledním místě tabulky FORTUNA:LIGY, asistent trenéra Jaroslav Köstl rozhodně nevyhlíží jednoduchý zápas. „Čeká nás zápas v současné chvíli s trochu nevyzpytatelným soupeřem. Karviná vyměnila trenéra, uhráli skvělý výsledek v Plzni, ale i samotný výkon byl velice dobrý. Zahráli výborně do ofenzívy, například útočník Petráň. Nečeká nás rozhodně nic jednoduchého. Jsme navíc po smutném středečním večeru s Interem Milán. Doufáme, že se zmobilizujeme a uděláme vše pro to, abychom uspěli. Výsledkové postavení Karviné možná trochu mate, protože zápasy pro ně neprobíhaly zcela optimálně výsledkově, ale jejich výkony špatné nebyly, takže se na zápas musíme dobře připravit, a to hlavně psychicky, protože fyzicky to kluci zvládnou,“ pevně věří asistent trenéra.

Obdobně náročnost blížícího se duelu vnímá i defenzivní univerzál Ladislav Takács. „Karviná po změně trenéra hrála 1:1 s Plzní, kde podala skvělý výkon. Nečeká nás snadná práce. Připravíme se na ně ale stejně jako na každého jiného soupeře. Chceme jednoznačně vyhrát. Zklamání z Interu v nás stále je, ale musíme se rychle přesměrovat na ligu. Musíme mít hlavy nahoře a jít do zápasu s tím, že ho zvládneme a vyhrajeme,“ nepřipouští si jiný výsledek.

Asistent trenéra Jaroslav Köstl se v preview ještě vrátil k výsledku z posledního ligového kola, ve kterém sešívaní ztratili dva body za bezbrankovou remízu. Samotnou ztrátu však kvůli tomu, že Slavia hrála celý druhý poločas v deseti, nebere fatálně. „Výsledek 0:0 z Olomouce po průběhu, který zápas měl, jako krizový nebereme. Doufáme, že proti Karviné najedeme opět na vítěznou vlnu a ve stejném stylu to dojedeme až do konce kalendářního roku. Pak se připravíme v klidu na jarní boje,“ věří v poklidný konec podzimu.

„Nechceme nic nechat na náhodě. Jdeme vyhrát a předvést dobrý výkon. Po prohře s Interem chceme potěšit fanoušky, všechny lidi v klubu a i nás samotné. Jdeme si jednoznačně pro vítězství,“ vyzývá do boje na závěr Ladislav Takács.

Více najdete v předzápasovém preview na Slavia TV.

Aktuálně

V úterý od 20:00 se představíme v Příbrami

dnes
FORTUNA:LIGA pokračuje dál a po víkendových utkáních už je na obzoru další duel. Po jasné výhře nad třetím Jabloncem zamíří sešívaní do Příbrami, která se nachází na samém konci ligové tabulky.

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

včera
Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

včera
Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Další články