sparta>slavia

V pátek 12. července v Edenu generálka s Mostem

EDEN - Poslední přípravný zápas před startem nové sezony sehrají fotbalisté Slavie v pátek 12. července na stadionu v Edenu.
Soupeřem bude FK Baník Most. Výkop je v 17 hodin.

Na utkání platí slávistické permanentní vstupenky na novou sezonu (sezona 2013/2014, tříleté permanentky 2011/12 - 2013/14 a pětileté permanentky). Otevřena bude hlavní tribuna a vchod číslo 1. Brány stadionu se otevřou v 16:30 hodin.

Pro ostatní fanoušky platí jednotné vstupné 50 korun. Vzhledem k tomu, že je otevřena pouze hlavní tribuna, jsou permanentky i jednorázové vstupenky na tento zápas bez nároku na místo.

Prodej permanentek před i po zápase s Mostem

V den generálky s Mostem – v pátek 12. července bude mít předprodej vstupenek u vstupu číslo 4 (pokladny u železniční trati) otevřeno od 13 do 20 hodin. Fanoušci tak mohou využít této doby k nákupu permanentky.

Vstupenky na zápas s Mostem

Jednorázové vstupenky na zápas s Mostem se začnou prodávat v 16 hodin u pokladen u vstupu číslo 4 (u železniční trati). 

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články