sparta>slavia

V pátek před Baníkem autogramiáda Davida Hubáčka

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Před prvním utkáním nového ligového ročníku se Slavia rozloučí se svou novodobou legendou Davidem Hubáčkem. V den zápasu od 18:30 hodin navíc proběhne Davidova autogramiáda ve fanshopu v Edenu.
Obránce David Hubáček se rozloučí se sešívaným dresem po dlouhých osmi letech, během kterých odehrál za Slavii 371 zápasů a podepsal se pod mistrovské tituly z let 2008 a 2009 i pod výkony v Lize mistrů, Poháru UEFA a Evropské lize. Po skončení minulé sezóny se David rozhodl z rodinných důvodů vrátit do mateřského Zlína, kde bude pokračovat v kariéře v dresu místního Fastavu.

Autogramiáda Davida Hubáčka se uskuteční v den zápasu s Baníkem Ostrava, tedy
v pátek 19. července od 18:30 hodin ve fanshopu Slavie v Edenu. Spolu s autogramiádou bude představena i nová kolekce triček z dílny slávistického fanshopu. Neváhejte, přijďte si pro podpis legendy a zároveň se vybavte na novou sezónu!

Vzkazy Davidu Hubáčkovi můžete do úterý 16. července psát pod fotografii na slávistický facebook nebo na twitter s hashtagem #delnikfotbalu. Ty nejoriginálnější z nich budou otištěny v Poločasu na zápas s Baníkem. Také zápasový magazín bude věnován loučící se legendě Slavie.

Fotogalerie

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články