V pátek v Edenu futsalové derby!

Už v pátek od 20:00 nás čeká futsalové derby pražských „S“. Majitelé permanentek na fotbalovou a hokejovou Slavii mají vstup zdarma.

Už tento pátek čeká nejvyšší českou futsaligovou soutěž VARTA ligu derby mezi Slavií a Spartou. Fanoušci sešívaných tak mají ideální příležitost vyplnit čekání na návrat fotbalové ligy po reprezentační přestávce pikantním futsalovým soubojem. Jak držitelé fotbalových permanentek, tak i ti, kteří jsou permanentkáři hokejové Slavie, mají vstup na utkání zdarma. Sešívaní futsalisté zvou srdečně do haly každého slávistického fanouška a slibují, že proti mistrovskému týmu budou příkladně bojovat.

„Říkám to před každým derby. Zápas Slavie proti Spartě je největším zápasem v ČR ve všech sportech. Je to zápas, který má historii. Proto musíme k tomuto utkání přistupovat s pokorou a maximální touhou po vítězství. Čeká nás náročné utkání, ale budeme bojovat za červenobíle barvy,“ vzkazuje kapitán sešívaných Jan Homola.

Srbský trenér červenobílých Ivan Božovič ví, že i vzhledem k početné marodce, bude jeho tým podporu z tribuny potřebovat. „Věřím, že to bude boj celých čtyřicet minut. Nejsme sice kompletní a trápí nás zranění, ale od všech, kdo nastoupí do hry, očekávám, že odevzdají maximum a bude to na výsledku zápasu vidět. Budeme potřebovat pomoc fanoušků v hale, ale také trochu štěstí, kterému musíme jít naproti svým výkonem. Musíme bojovat v každé situaci, v každé vteřině zápasu!“

Sparta v loňském roce získala historicky první futsalový titul a postoupila do elitní fáze UEFA Futsal Champions League. Futsalové derby se hraje po devatenácté, Slavia v něm vyhrála pětkrát, dvakrát skončilo utkání nerozhodně, jedenáctkrát se radoval náš rival.

Přijďte i vy do haly pomoci slávistickým barvám!

SK Slavia Praha – AC Sparta Praha

VARTA futsal liga, 15. listopadu 2019, 20:00

Hala Slavia - Eden, Vladivostocká 10, 100 00 Praha 10-Vršovice

Majitelé permic na fotbal a hokej mají vstup zdarma.

Aktuálně

Na podporu Radima Nováka vybrali fanoušci 20 tisíc

včera
Diváci středečního přátelského zápasu Slavie proti Ústí nad Labem vybrali skvělých dvacet tisíc korun na podporu vážně nemocného Radima Nováka.

Autogramiáda přilákala stovky fanoušků

včera
Přátelská atmosféra, stovky natěšených fanoušků Slavie a kompletní A-tým. Takové bylo čtvrteční odpoledne ve Slavia Museum.

V sobotu od 13:30 proti Českým Budějovicím

včera
Druhé přípravné utkání letošní zimy čeká Slavii v sobotu od 13:30. Na Strahově se střetne s Českými Budějovicemi.

Další články