V pátek v Edenu futsalové derby!

Už v pátek od 20:00 nás čeká futsalové derby pražských „S“. Majitelé permanentek na fotbalovou a hokejovou Slavii mají vstup zdarma.

Už tento pátek čeká nejvyšší českou futsaligovou soutěž VARTA ligu derby mezi Slavií a Spartou. Fanoušci sešívaných tak mají ideální příležitost vyplnit čekání na návrat fotbalové ligy po reprezentační přestávce pikantním futsalovým soubojem. Jak držitelé fotbalových permanentek, tak i ti, kteří jsou permanentkáři hokejové Slavie, mají vstup na utkání zdarma. Sešívaní futsalisté zvou srdečně do haly každého slávistického fanouška a slibují, že proti mistrovskému týmu budou příkladně bojovat.

„Říkám to před každým derby. Zápas Slavie proti Spartě je největším zápasem v ČR ve všech sportech. Je to zápas, který má historii. Proto musíme k tomuto utkání přistupovat s pokorou a maximální touhou po vítězství. Čeká nás náročné utkání, ale budeme bojovat za červenobíle barvy,“ vzkazuje kapitán sešívaných Jan Homola.

Srbský trenér červenobílých Ivan Božovič ví, že i vzhledem k početné marodce, bude jeho tým podporu z tribuny potřebovat. „Věřím, že to bude boj celých čtyřicet minut. Nejsme sice kompletní a trápí nás zranění, ale od všech, kdo nastoupí do hry, očekávám, že odevzdají maximum a bude to na výsledku zápasu vidět. Budeme potřebovat pomoc fanoušků v hale, ale také trochu štěstí, kterému musíme jít naproti svým výkonem. Musíme bojovat v každé situaci, v každé vteřině zápasu!“

Sparta v loňském roce získala historicky první futsalový titul a postoupila do elitní fáze UEFA Futsal Champions League. Futsalové derby se hraje po devatenácté, Slavia v něm vyhrála pětkrát, dvakrát skončilo utkání nerozhodně, jedenáctkrát se radoval náš rival.

Přijďte i vy do haly pomoci slávistickým barvám!

SK Slavia Praha – AC Sparta Praha

VARTA futsal liga, 15. listopadu 2019, 20:00

Hala Slavia - Eden, Vladivostocká 10, 100 00 Praha 10-Vršovice

Majitelé permic na fotbal a hokej mají vstup zdarma.

Aktuálně

Klára Cahynová zpátky ve Slavii

včera
Po dvou letech se do Slavie vrací zkušená reprezentantka Klára Cahynová, která přichází z německého 1. FFC Turbine Potsdam.

Zemřel vítěz Českého poháru a mitr Evropy Pavol Biroš

před 2 dny
Do fotbalového nebe odešel 12. srpna vítěz Českého poháru 1974 se Slavií a mistr Evropy 1976 Pavol Biroš. Bylo mu 67 let. Čest jeho památce!

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

před 3 dny
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

Další články