V sestavě pro virtuální derby i Ben Cristovao!

Sedmým členem slávistického týmu pro nedělní e-derby, které můžete sledovat na ČT Sport od 11:00, je zpěvák Ben Cristovao!

V týmu Slavie se 10. května představí za sešívané jeden z nejvýraznějších českých umělců – zpěvák, textař, sportovec i herec Ben Cristovao.

„Cokoliv, co spojuje v této době lidi, mi přijde jako výborný nápad. Párkrát jsem FIFU hrál, ale je to strašně dávno a vůbec si to nepamatuju, takže mám pár dní na to, abych si ji osvěžil a zase se ji naučil hrát. Bude to trochu stres, ale miluji výzvy, takže se na to moc těším!“ směje se nejnovější posila červenobílého týmu.

I on už se těší na to, až se bude opět hrát fotbal. „Do Edenu chodím, když mi to čas dovolí. Pokaždé, když tam jsem, si užívám fanoušky a atmosféru, která má úžasnou energii a ze které jde mráz po zádech. Vzpomínám třeba na utkání s Chelsea,“ dodává Ben Cristovao.

Ben Cristovao doplní ve dvojici fanoušků herce a režiséra Vojtu Kotka.  V týmu Slavie pro nadcházející událost Derby pomáhá jsou i Peter Musa a Lukáš Provod za náš A-tým, Alex Král jako bývalý hráč a současný člen kádru Spartaku Moskva, plus profesionální e-sport hráči Martin „Kobby“ Strnad a Štěpán „RIIJK“ Sobocki.

Vstupenky

Podpořte dobrou věc a přispějte koupí vstupenky do slávistického sektoru!

Aktuálně

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

V neděli od 19:00 v Edenu s druhou Plzní

včera
Sešívané čeká v neděli od 19:00 v Edenu utkání 28. kola FORTUNA:LIGY proti Viktorii Plzeň.

Další články