V sobotu na Strahově s Ústím nad Labem

Slavii čeká v sobotu první přípravný duel, soupeřem bude druholigové Ústí nad Labem.

Utkání se odehraje na stadionu Evžena Rošického na Strahově, výkop je na plánován na 14:00. Pro fanoušky bude na zápas otevřena hlavní tribuna, vstup na ní bude přístupný z Diskařské ulice.

Vstup na utkání je zdarma. Zápas máte také možnost sledovat z domova, utkání bude totiž přenášeno živě prostřednictvím Slavia TV.

Aktuálně

Nová role Blanky Pěničkové

dnes
Blanka Pěničková, jednoznačně legenda současného ženského fotbalu v České republice. Dlouholetá kapitánka Slavie a několikanásobná reprezentantka letos v létě v tichosti ukončila hráčskou kariéru a vrhla se do nové výzvy v podobě trenérství. Jak se v nové pozici cítí a na jaké okamžiky nikdy nezapomene? 

Spolu jsme silnější

dnes
Jednoznačným přáním SK Slavia Praha je dělat fotbal pro fanoušky. Jsme přesvědčeni o tom, že při racionálním ohlédnutí za posledními roky si tohle musí přiznat každý soudný fanoušek našeho klubu. Kampaň „Spolu jsme silnější“ nebyla jen marketingovým trikem, ale filosofií vztahů klubu k fanouškům.

Každý chce dokázat, že patří do základu

dnes
Druhým gólem do sítě Bohemians přispěl Michal Frydrych k vysoké výhře 4:0 a ošperkoval tak svůj 200. ligový start v kariéře. „Předvedli jsme dobrý výkon," těšilo obránce sešívaných.

Další články