V sobotu od 13:30 proti Českým Budějovicím

Druhé přípravné utkání letošní zimy čeká Slavii v sobotu od 13:30. Na Strahově se střetne s Českými Budějovicemi.

V sobotu po poledni čeká sešívané druhé přípravné utkání letošní zimní pauzy. Od 13:30 se na Stadionu Evžena Rošického střetnou s aktuálně osmým týmem FORTUNA:LIGY a překvapením letošního ročníku SK Dynamo České Budějovice.

Vstup na přípravné utkání je zdarma. Přijďte tak sešívané na Strahov v náročné fázi přípravy podpořit i vy. Ti z vás, kteří nedorazí, můžou utkání sledovat v přímém přenosu na Slavia TV.

S Českými Budějovicemi se slávisté v letošním ročníku střetli už dvakrát a vzájemný ligový souboj je tak minimálně v základní části ligy nečeká. V srpnu si slávisté odvezli z Českých Budějovic jasnou výhru 3:0. S podzimní částí ligy v polovině prosince se před více než 16 tisíci diváky sešívaní v Edenu rozloučili rovněž vysokou výhrou, tentokrát 4:1. 

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

včera
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

před 2 dny
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

před 2 dny
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články