V sobotu od 13:30 proti Českým Budějovicím

Druhé přípravné utkání letošní zimy čeká Slavii v sobotu od 13:30. Na Strahově se střetne s Českými Budějovicemi.

V sobotu po poledni čeká sešívané druhé přípravné utkání letošní zimní pauzy. Od 13:30 se na Stadionu Evžena Rošického střetnou s aktuálně osmým týmem FORTUNA:LIGY a překvapením letošního ročníku SK Dynamo České Budějovice.

Vstup na přípravné utkání je zdarma. Přijďte tak sešívané na Strahov v náročné fázi přípravy podpořit i vy. Ti z vás, kteří nedorazí, můžou utkání sledovat v přímém přenosu na Slavia TV.

S Českými Budějovicemi se slávisté v letošním ročníku střetli už dvakrát a vzájemný ligový souboj je tak minimálně v základní části ligy nečeká. V srpnu si slávisté odvezli z Českých Budějovic jasnou výhru 3:0. S podzimní částí ligy v polovině prosince se před více než 16 tisíci diváky sešívaní v Edenu rozloučili rovněž vysokou výhrou, tentokrát 4:1. 

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

dnes
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články