V sobotu od 13:30 proti Českým Budějovicím

Druhé přípravné utkání letošní zimy čeká Slavii v sobotu od 13:30. Na Strahově se střetne s Českými Budějovicemi.

V sobotu po poledni čeká sešívané druhé přípravné utkání letošní zimní pauzy. Od 13:30 se na Stadionu Evžena Rošického střetnou s aktuálně osmým týmem FORTUNA:LIGY a překvapením letošního ročníku SK Dynamo České Budějovice.

Vstup na přípravné utkání je zdarma. Přijďte tak sešívané na Strahov v náročné fázi přípravy podpořit i vy. Ti z vás, kteří nedorazí, můžou utkání sledovat v přímém přenosu na Slavia TV.

S Českými Budějovicemi se slávisté v letošním ročníku střetli už dvakrát a vzájemný ligový souboj je tak minimálně v základní části ligy nečeká. V srpnu si slávisté odvezli z Českých Budějovic jasnou výhru 3:0. S podzimní částí ligy v polovině prosince se před více než 16 tisíci diváky sešívaní v Edenu rozloučili rovněž vysokou výhrou, tentokrát 4:1. 

Aktuálně

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

dnes
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

před 2 dny
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Další články