VIDEO: Trenér Petrouš: Končím. Mužstvo potřebuje změnu

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Slavia prohrála s Mladou Boleslaví 0:4 a trenér Petrouš měl po utkání jasno: „Před utkáním jsem čtyři dny přemýšlel a vyhodnotil jsem si, že pokud zápas nezvládneme, tak moje mise skončí,“ oznámil na pozápasové tiskové konferenci Michal Petrouš.
„Samotné utkání jsme nezačali špatně. V té chvíli jsem viděl malé světlo na konci tunelu. Ale potom jsme inkasovali lehký gól po špatné rozehrávce a chybě. Soupeř toho dokázal využít a potrestal nás,“ vrátil se trenér Michal Petrouš k úvodu utkání.

„Neměli jsme sílu na to utkání zvrátit. Soupeř navíc přidal další tři góly. Jsem obrovsky frustrovaný,“ sklesle přidal slávistický trenér. „Pro mě je toto konečná. Mé dny ve Slavii jsou sečteny. „Před utkáním jsem čtyři dny přemýšlel a vyhodnotil jsem si, že pokud zápas nezvládneme, tak moje mise skončí,“ přidal trenér Petrouš své rozhodnutí.

„Už nemám mančaftu co dát. Musí přijít změna podobně jako na jaře. Situace ve Slavii mi není lhostejná, neutíkám z boje, ale po dvou domácích porážkách 0:7 a 0:4 mi nic jiného nezbývá,“

„Cítím za to spoluodpovědnost. Před fanoušky a lidmi, kteří v klubu pracují. Ty dvě kuté porážky jsou pro mě jasný signál. Možná se jedná o zbrklé řešení, ale nebudu to měnit. Pro mě to byla poslední kapka. Je to obrovská ostuda,“ litoval slávistický trenér.

„Slavii moc děkuji, že mi dala první šanci v lize. Není to potřeba lámat přes koleno. Je naopak potřeba, aby přišel někdo, kdo hráče nezná a začne od začátku,“ dodal Petrouš. „Ani ve snu jsem to nepředpokládal. Na jaře jsme hráli hezký fotbal, kluci makali, teď se to bohužel zadrhlo,“ ukončil zklamaný slávistický trenér.

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články