Vánoční besídka na Slavii

V sobotu 7. 12. 2019 se uskuteční v prostorách Sinobo Stadium vánoční besídka se Slávinkou, kterou pořádá Odbor přátel ve spolupráci se svými odbočkami.

V deset hodin dopoledne se spolu s muzeem otevře i vstup do Board Roomu a tiskového centra Slavie. V těchto prostorách se uskuteční již druhý ročník Vánoční besídky se Slávinkou. Celou akci pod záštitou Odboru přátel pořádají známé odbočky AREA 114, Tribuna Sever, Spořilov a Veleň. V loňském roce se besídky zúčastnilo na 200 návštěvníků, kteří si užili celou akci. Besídka zavírá své brány ve 14:00

I letos je připraven program jak pro dospělé, tak i pro děti. Dospělí se budou moci podívat na část Totální sezóny, zúčastnit se výherního kvízu o Slavii či se zúčastnit Univerzity Slavie, tentokrát na odlehčenější téma “Uplynulý rok na sociálních sítích”. Samozřejmě bude přítomen i stánek fanshopu.

Ti nejmenší slávisté mohou plnit úkoly při různých aktivitách a sbírat za ně razítka. Nejen ten, kdo splní vše dostane plno dárků od Slavie a partnerů akce. Samozřejmostí je zdobení stromečku, který si loni hráči A týmu vzali do kabiny. Na místě se objeví i Mikuláš s čertem a andělem!

Přihlášení je možné přes Portál přátel Slavie, úhradu vstupného můžete provést na bankovní účet či hotově v den konání akce u vstupu. Vstupenku nemusíte mít vytištěnou, postačí ji předložit na mobilu v den konání akce. Dospělý zaplatí 150,- Kč a dítě 50,- Kč.

Na místě je zajištěno i občerstvení. Sudové pivo a limonáda ze Sousedského pivovaru Bašta či párky od řezníků z Branického řeznictví.

Součástí vstupného na besídku je i vstup do muzea kde se otevřela speciální expozice. Unikátní sbírka originálních dresů všech vítězů Zlatého míče. Ve sbírce je celkem 44 dresů. Je to unikátní přehlídka dresů všech držitelů Zlatého míče, která začíná rokem 1956, kdy vyhrál Zlatý míč Sir Stanley Matthews a končí rokem 2018, který reprezentuje poslední vítěz Luka Modrić. Sbírka je jedinečná v tom, že nejde o žádné repliky, ale jsou to skutečně dresy, ve kterých tito hráči nastupovali a hráli.

Odbor přátel Slavie www.prateleslavie.cz je nejstarší fanouškovské hnutí v republice, která aktuálně sdružuje skoro 6000 fanoušků z nichž je skoro 4000 organizováno v odbočkách po celé republice. V roce 1964 se díky vzniku této organizace podařilo zachránit Slavii před jejím krachem a navrátit fotbalovému klubu jeho název Slavia Praha, místo tehdejšího Dynamo Praha. Prvořadým úkolem pro Odbor přátel je podpora a propagace SK Slavia, ale ve stejné míře i veškerý servis pro organizované fanoušky.

Aktuálně

Hráči na hostování: Baluta s Hromadou slaví další výhru

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Výstava fotbalových kreseb v muzeu Slavie

před 2 dny
Ještě do neděle 1. března bude v prostorách slávistického muzea probíhat výstava fotbalových kreseb a karikatur známého kreslíře Milana Kounovského.

Doba hájení mi skončila

před 2 dny
Proti Bohemians se z křídla posunul na post defenzivního záložníka, nových výzev se ale nebojí. „Doba hájení už je za mnou, jsem tu půl roku a měl bych ukázat, proč ve Slavii jsem!“ hlásí Lukáš Provod.

Další články