Ve 3. kole MOL Cupu proti Dukle

Slavia se ve třetím kole domácího poháru střetne s Duklou Praha. Zápas odehrají sešívaní na domácí půdě.

Čtvrteční los 3. kola MOL Cupu svedl dohromady v malém pražském derby Slavii a Duklu. Sešívaní byli z osudí vytaženi jako první tým a znamená to, že zápas odehrají doma v Sinobo Stadium. Termín zápasu bude upřesněn.

Dukle letošní los MOL Cupu zatím co do vzdáleností přeje a ani jednou zatím nemusela opustit Prahu. V 1. kole porazila 4:0 Admiru, ve 2. kole pak po kontumaci 3:0 přešla přes Aritmu. 

Našemu soupeři patří po čtyřech zápasech v tabulce FNL zatím průběžná čtvrtá příčka za dvě výhry, jednu remízu a jednu prohru. V loňském ročníku naší druhé nejvyšší soutěže zůstali Pražané po 30 odehraných zápasech na 3. místě, což znamenalo, že jim jen těsně unikl administrativní posun do FORTUNA:LIGY (kterého se dočkaly Pardubice a Brno).

Sešívaní se s Duklou naposledy střetli v sezoně 2018/19. Na domácí půdě vyhrála Slavia 4:1, když se dvakrát trefil Miroslav Stoch (jeho první branka levačkou zpoza vápna se stala gólem roku 2018). Na Julisce pak slávisté zvítězili dokonce 5:1, když se dvakrát trefil pro změnu Josef Hušbauer.

Aktuálně

Co se stalo po gólu, nevím. Měl jsem ale obrovskou radost

před 2 dny
Do zápasu naskočil Peter Olayinka z lavice a jedinou brankou zápasu zařídil na úkor vlastního zdraví tři body pro Slavii. Po zápase už ale vyhlížel další utkání. ​„Proti Nice bude důležité získat další tři body, proti Leverkusenu bylo vidět, že jsme dobře připravení.“

Přesně takový zápas může pomoci našemu sebevědomí

před 2 dny
Sešívaní zvítězili v druhém utkání Evropské ligy proti silnému Leverkusenu. ​„Potřebujeme přesně tuhle bojovou mentalitu, kterrou jsme ukázali u gólu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Největší vítězství, které jsem zažil

před 3 dny
David Zima nastoupil poprvé v kariéře v Evropské lize. „Neskutečně jsem si to užil," říká stoper sešívaných.

Další články