Ve 3. kole MOL Cupu proti Slovanu Velvary

Sešívaní se ve třetím kole domácího poháru střetnou s FC Slovan Velvary. Zápas Slavia odehraje na venkovní půdě.

Páteční los 3. kola MOL Cupu svedl dohromady vítěze posledního ročníku poháru proti třetiligovým Velvarům. Velvary byly v osudí mezi nelicenčními týmy, a proto budou hrát zápas v domácím prostředí. Oficiálním termínem odehrání zápasů 3. kola MOL Cupu je středa 22. září.

Zatímco pro sešívané půjde v této sezoně o první utkání v domácím poháru, Velvary mají za sebou už dvě odehraná kola. Nejprve si poradily poměrem 4:1 s divizním Slaným, poté porazily doma 3:1 také divizní Chomutov.

Velvary momentálně hrají skupina B ČFL a po šesti odehraných kolech se nacházejí na třetím místě s 11 body a skóre 8:4. V posledních dvou utkáních remizovaly 2:2 na hřišti Brozan a prohrály doma 1:2 s B-týmem Teplic. Letos se dostaly v MOL Cupu o jedno kolo dál než v předchozí sezoně, kde ve druhém kole podlehly Bohemians 0:2.

Aktuálně

B-tým: Otočka a jasná výhra nad Rakovníkem

dnes
Sešívané béčko otočilo utkání s Rakovníkem a zvítězilo 4:1 po gólech Touly, Zeronika a dvou trefách Douděry.

Hvězdy Feyenoordu: Síla z Jižní Ameriky i domácí zkušenost

dnes
Slávisty v Holandsku čeká souboj proti červenobílému Feyenoordu. Na koho si budou muset dávat největší pozor?

Feyenoord: Titán, který nikdy nesestoupil

včera
Ve čtvrtek sešívané čeká první venkovní zápas v Evropské konferenční lize, na svém stadionu je přivítá slavný Feyenoord Rotterdam. Představení nizozemského velkoklubu jsme pro vás připravili v našem článku.

Další články