Ve čtvrtek příprava proti Chrudimi v Čelákovicích

Slávisté během reprezentační pauzy odehrají ve čtvrtek od 17:00 přípravné utkání proti Chrudimi na hřišti Čelákovic.

Slávisté v nastávající pauze odehrají ve čtvrtek od 17:00 v Čelákovicích přípravné utkání proti Chrudimi. Sešívaný kádr oslabený o hráče, kteří si plní své povinnosti na reprezentačních srazech, doplní hráči z řad B-týmu a mládeže Slavie. Vstupné na utkání činí 80 Kč pro dospělé, 50 kč zlevněné vstupné pro ženy a důchodce, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Celé utkání bude možná sledovat prostřednictvím youtube na Slavia TV.

MFK Chrudim byl založen v roce 1923 a po většinu své existence hrál v nižších soutěžích, od minulé sezony pak premiérově nastupuje ve druhé lize. Minulý rok v této soutěži obsadil třinácté místo a v rámci MOL Cupu dokráčel až do osmifinále, ve kterém se v Sinobo Stadium střetl se Slavií. Sešívaní v atraktivním utkání zvítězili zásluhou branek Jana Sýkory, Josefa Hušbauera a Michala Frydrycha 3:1. V letošním ročníku FNL zatím okupuje Chrudim 9. místo se ziskem deseti bodů v sedmi odehraných zápasech.

Aktuálně

U19 vstoupila do jarní části vítězně

včera
Tým U19 zahájil jarní část ligy dohrávkou 15. kola proti Pardubicím a díky gólům Kneifela, Juráska, Kopáčka, Starého a Touly vybojoval výhru 5:1.

Hráči na hostování: Sýkora dal dva góly, Baluta asistoval

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

před 2 dny
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Další články