Ve čtvrtek příprava proti Chrudimi v Čelákovicích

Slávisté během reprezentační pauzy odehrají ve čtvrtek od 17:00 přípravné utkání proti Chrudimi na hřišti Čelákovic.

Slávisté v nastávající pauze odehrají ve čtvrtek od 17:00 v Čelákovicích přípravné utkání proti Chrudimi. Sešívaný kádr oslabený o hráče, kteří si plní své povinnosti na reprezentačních srazech, doplní hráči z řad B-týmu a mládeže Slavie. Vstupné na utkání činí 80 Kč pro dospělé, 50 kč zlevněné vstupné pro ženy a důchodce, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Celé utkání bude možná sledovat prostřednictvím youtube na Slavia TV.

MFK Chrudim byl založen v roce 1923 a po většinu své existence hrál v nižších soutěžích, od minulé sezony pak premiérově nastupuje ve druhé lize. Minulý rok v této soutěži obsadil třinácté místo a v rámci MOL Cupu dokráčel až do osmifinále, ve kterém se v Sinobo Stadium střetl se Slavií. Sešívaní v atraktivním utkání zvítězili zásluhou branek Jana Sýkory, Josefa Hušbauera a Michala Frydrycha 3:1. V letošním ročníku FNL zatím okupuje Chrudim 9. místo se ziskem deseti bodů v sedmi odehraných zápasech.

Aktuálně

Koukal jsem na San Siro v televizi, teď jsem tu dal gól

včera
Peter Olayinka podtrhl svůj skvělý výkon gólem do sítě Interu, díky kterému si si sešívaní odváží z Milána bod. ​„Dát gól na San Siru je něco neuvěřitelného," radoval se po zápase.

Fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity

včera
​Ondřej Kolář Slavii několikrát v zápase významně svými zákroky podržel. „Kluci předvedli fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity," hodnotil po zápase.

Cítím velkou hrdost na tým, pyšnil se trenér

včera
I přes obdržený gól v nastavení, který rozhodl o remíze, se mohl Jindřich Trpišovský pyšnit výkonem svých svěřenců. „Cítím velkou hrdost. Podali jsme skvělý týmový výkon."

Další články