Ve čtvrtek v Edenu Liga mistryň. Vstupenky v prodeji

Ve čtvrtek 1. listopadu hostí slávistky v osmifinálové odvetě Ligy mistryň FC Rosengård, výkop je v 18:30.

Slávistické hráčky zaznamenaly skvělý úspěch, když na hřišti Rosengårdu vyhrály v úvodním utkání osmifinále Ligy mistryň 3:2. Doma tak proti švédskému týmu budou hájit jednogólový náskok. Výchozí pozici mají dobrou – vždyť v Edenu naposledy prohrály v říjnu 2014!

Domácí odveta se koná 1. listopadu od 18:30 v Edenu. Otevřená bude Tribuna Sever a spodní část Tribuny J. W. Maddena, na stadion se pak bude vcházet vstupem číslo 1.

Permanentkáři mají vstup zdarma, standardní vstupenky pak jsou – dospělí 100 Kč, děti 50 Kč. Vzhledem k otevření pouze části stadionu nemají držitelé permanentek nárok na své sedadlo, mohou se ale usadit na libovolné volné místo.

Vstupenky jsou v prodeji online, v den zápasu budou dostupné na pokladnách. Pokladny u vstupu číslo čtyři mají otevřeno od 10:00 do 20:00.

Aktuálně

Jaroslav Köstl: Vítězství proti Chrudimi bylo zasloužené

včera
„Vítězství a postup bylo zasloužené, i když kvalita hry v některých pasážích nebyla úplně podle našich představ,“ hodnotil výhru nad Chrudimí a postup do čtvrtfinále MOL Cupu asistent Jaroslav Köstl.

Slavia postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu

včera
Slávisté si poradili v osmifinále domácího poháru s druholigovou Chrudimí a díky výhře 3:1 postoupili do jarního čtvrtfinále MOL Cupu.

U15: V sobotu v Edenu Plánička Cup

včera
V sobotu 17. 11. se v kategorii U15 odehraje turnaj Plánička Cup.

Další články