Ve čtvrtek v Edenu Liga mistryň. Vstupenky v prodeji

Ve čtvrtek 1. listopadu hostí slávistky v osmifinálové odvetě Ligy mistryň FC Rosengård, výkop je v 18:30.

Slávistické hráčky zaznamenaly skvělý úspěch, když na hřišti Rosengårdu vyhrály v úvodním utkání osmifinále Ligy mistryň 3:2. Doma tak proti švédskému týmu budou hájit jednogólový náskok. Výchozí pozici mají dobrou – vždyť v Edenu naposledy prohrály v říjnu 2014!

Domácí odveta se koná 1. listopadu od 18:30 v Edenu. Otevřená bude Tribuna Sever a spodní část Tribuny J. W. Maddena, na stadion se pak bude vcházet vstupem číslo 1.

Permanentkáři mají vstup zdarma, standardní vstupenky pak jsou – dospělí 100 Kč, děti 50 Kč. Vzhledem k otevření pouze části stadionu nemají držitelé permanentek nárok na své sedadlo, mohou se ale usadit na libovolné volné místo.

Vstupenky jsou v prodeji online, v den zápasu budou dostupné na pokladnách. Pokladny u vstupu číslo čtyři mají otevřeno od 10:00 do 20:00.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články