Ve čtvrtek v Edenu Liga mistryň. Vstupenky v prodeji

Ve čtvrtek 1. listopadu hostí slávistky v osmifinálové odvetě Ligy mistryň FC Rosengård, výkop je v 18:30.

Slávistické hráčky zaznamenaly skvělý úspěch, když na hřišti Rosengårdu vyhrály v úvodním utkání osmifinále Ligy mistryň 3:2. Doma tak proti švédskému týmu budou hájit jednogólový náskok. Výchozí pozici mají dobrou – vždyť v Edenu naposledy prohrály v říjnu 2014!

Domácí odveta se koná 1. listopadu od 18:30 v Edenu. Otevřená bude Tribuna Sever a spodní část Tribuny J. W. Maddena, na stadion se pak bude vcházet vstupem číslo 1.

Permanentkáři mají vstup zdarma, standardní vstupenky pak jsou – dospělí 100 Kč, děti 50 Kč. Vzhledem k otevření pouze části stadionu nemají držitelé permanentek nárok na své sedadlo, mohou se ale usadit na libovolné volné místo.

Vstupenky jsou v prodeji online, v den zápasu budou dostupné na pokladnách. Pokladny u vstupu číslo čtyři mají otevřeno od 10:00 do 20:00.

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články