Ve čtvrtek v Edenu Liga mistryň. Vstupenky v prodeji

Ve čtvrtek 1. listopadu hostí slávistky v osmifinálové odvetě Ligy mistryň FC Rosengård, výkop je v 18:30.

Slávistické hráčky zaznamenaly skvělý úspěch, když na hřišti Rosengårdu vyhrály v úvodním utkání osmifinále Ligy mistryň 3:2. Doma tak proti švédskému týmu budou hájit jednogólový náskok. Výchozí pozici mají dobrou – vždyť v Edenu naposledy prohrály v říjnu 2014!

Domácí odveta se koná 1. listopadu od 18:30 v Edenu. Otevřená bude Tribuna Sever a spodní část Tribuny J. W. Maddena, na stadion se pak bude vcházet vstupem číslo 1.

Permanentkáři mají vstup zdarma, standardní vstupenky pak jsou – dospělí 100 Kč, děti 50 Kč. Vzhledem k otevření pouze části stadionu nemají držitelé permanentek nárok na své sedadlo, mohou se ale usadit na libovolné volné místo.

Vstupenky jsou v prodeji online, v den zápasu budou dostupné na pokladnách. Pokladny u vstupu číslo čtyři mají otevřeno od 10:00 do 20:00.

Aktuálně

Akademie spouští mládežnické weby a facebookovou stránku

včera
Mládežnická akademie rozšiřuje informační servis o webové stránky týmů a oficiální facebookový profil.

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

před 2 dny
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

před 2 dny
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články