Ve čtvrtek v Edenu s Girondins Bordeaux! Informace pro fanoušky

První zápas ve skupině Evropské ligy UEFA je tady! Ve čtvrtek 20. září čeká fotbalisty Slavie zápas s francouzským celkem Girondins Bordeaux. Výkop je ve 21 hodin. Brány Edenu se otevírají v 19 hodin.

Vstupenky

 • Vstupenky na zápas s Girondins Bordeaux jsou v prodeji online i na pokladnách v Edenu. Lístky pořídíte od 420 korun. Majitelé permanentek a členové Odboru přátel a Fanklubu mohou koupit lístek se slevou 10 procent na pokladnách v Edenu (členové Odboru přátel a Fanklubu i online). 
 • V prodeji až do začátku utkání nebo do vyprodání kapacity budou i balíčky na všechny tři domácí utkání základní skupiny Evropské ligy, pokud majitelé permanentních vstupenek a členové Odboru přátel a Fanklubu ještě nevyčerpali nárok na jeden zvýhodněný balíček, mohou si ho koupit opět na pokladnách v Edenu. 
 • Doporučujeme fanouškům, aby příchod na stadion nenechávali na poslední chvíli. Vyhnete se tak případným frontám. Přijďte včas, ať nezmeškáte první minuty zápasu. Eden se otevírá v 19 hodin.

Otevírací doba pokladen

 • Pokladny u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 10 hodin do 22 hodin. Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu dvě hodiny před začátkem utkání až do začátku zápasu. 
 • Během utkání platí zákaz používání pyrotechniky, za jeho porušení hrozí klubu velké pokuty. Zejména kuřákům připomínáme, že v areálu celého stadionu platí v souladu s novým protikuřáckým zákonem a návštěvním řádem stadionu zákaz kouření. Jménem klubu vás prosíme o respektování tohoto pravidla. Žádáme také fanoušky, aby utkání sledovali ze svých sedadel a nikoliv ze schodů vedoucích z koridorů na ochozy, kde blokují únikové cesty.

Doprava a parkování

 • Doporučujeme fanouškům, aby ve vlastním zájmu využili pro dopravu do Edenu městskou hromadnou dopravu. Počet parkovacích míst v okolí Edenu je omezen, placená parkovací místa na parkovišti P2 u hotelu Iris jsou vyprodána. 
 • Využít můžete krytého parkoviště naproti stadionu v NC Eden. Návštěvníci centra mají 3 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 40 korun. Po utkání budou po dohodě s Dopravním podnikem hlavního města Prahy posíleny spoje tramvaje číslo 22 směr Karlovo náměstí, operativně také tramvaj číslo 7 a autobus číslo 136 směr Letňany. Pokud vypravujete na utkání autobus, nebude možné parkovat na parkovišti za jižní tribunou. Pro odstavení autobusu využijte parkovací plochy v ulici U Seřadiště, která je z Edenu zhruba 3 minuty jízdy.

Zápasový magazín

 • U vstupů na stadion si můžete tradičně vyzvednout zdarma zápasový magazín Poločas. Najdete v něm velký rozhovor s Ondřejem Kúdelou. Přečíst si také můžete povídání s Vladimírem Šmicerem právě o jeho angažmá v Girondins Bordeaux. Nebude chybět i fotoohlédnutí za naším vzájemným zápasem v semifinále Poháru UEFA na jaře 1995/1996. Součástí Poločasu je i mniplakát současného A-týmu Slavie. Poločas bude k dispozici zdarma i na pokladnách.

Úschovna zavazadel

 • Před stadionem u vstupu číslo 2 bude nově ve zkušebním režimu umístěna úschovna zavazadel. Otevřena bude od 18:30 hodin, uzavřena bude 45 minut po ukončení zápasu. Za poplatek 20, 50 a 100 korun si zde fanoušci mohou odložit věci, které se podle Návštěvního řádu Eden Areny nemohou vnášet na stadion.

Občerstvení

 • Fanoušci mohou opět využít možnost občerstvení a posezení u piva přímo před stadionem. Venkovní stánky budou umístěny u vstupu na stadion číslo 1 a venkovní stánky i s posezením u vstupu číslo 2. Čepovat se bude alkoholické pivo. Alko a nealko nápoje se ve stáncích nalévají a čepují do vratných kelímků se slávistickým motivem – kelímek se slávistickým logem, s děkovačkou Tribuny Sever s Milanem Škodou a Josefem Hušbauerem. Záloha na kelímek je 50 korun. Upozorňujme, že z hygienických důvodů není možné čepovat pivo nebo nalévat limonádu do stejného již použitého kelímku. Obsluha je povinna podávat nápoj vždy do nového kelímku.

Novinky ve Fanshopu

 • Ve Fanshopu Slavie v Edenu si můžete zakoupit šálu (350 korun), tričko (350 korun) a vlaječku (200 korun) z limitované edice pro zápas s Girondins Bordeaux. Jestli se chcete vyhnout frontám na prodejně a chcete pouze dres, šálu, kšiltovku nebo náramek, využijte stánek Fanshopu, který bude umístěn před hotelem Iris (zde je platba možná pouze v hotovosti). Pokud před zápasem nestihnete do Fanshopu zavítat, můžete přijít i po jeho skončení. Otevřeno bude mít až do obsloužení posledního zákazníka. Slávistické suvenýry ale můžete zakoupit i o poločasové přestávce. Stačí zajít k okénku Fanshopu v koridoru mezi Tribunou Sever a Tribunou J. W. Maddena.

Vstupenky na vršovické derby

 • V předprodeji vstupenek u vstupu číslo 4 budou v den zápasu také v prodeji vstupenky na vršovické derby s Bohemkou (neděle 23. září od 18 hodin). Pokladny předprodeje u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 10 do 22 hodin.

Sektoru pro rodiče a děti

 • V Sektoru pro rodiče si mohou malí i větší slávisté kromě fotbálku vyzkoušet i kopy na bránu. Pokud trefí příslušný otvor, tak získají slávistický náramek, pexeso nebo tetování. Během zápasu a o přestávce si budou děti moci nechat vyzdobit obličej a nebo ruce slávistickým malováním a tetováním.

Radio Slavia

 • Zápas Slavie s Girondins Bordeaux začíná ve 21 hodin. Pokud se nedostanete do Edenu, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Zápas také vysílá přímým přenosem ČT Sport. 

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články