Ve čtvrtek v Edenu s Kodaní! Informace pro fanoušky

V pořadí čtvrtý zápas ve skupině Evropské ligy UEFA je tady! Ve čtvrtek 8. listopadu čeká fotbalisty Slavie zápas s dánským celkem FC Kodaň. Výkop je ve 21 hodin. Brány Edenu se otevírají v 19 hodin.

Vstupenky

 • Zápas s Kodaní je téměř vyprodaný, v prodeji zbývá posledních pár kusů vstupenek. Pokud se chcete na zápas vypravit a ještě nemáte vstupenky, jejich nákup rozhodně neodkládejte, prodej vstupenek bude probíhat až do jejich vyprodání na pokladnách předprodeje v Edenu v rámci jejich otevírací doby. Z pohodlí domova si je můžete zakoupit i on-line na našem webu a na webu Ticketportalu.
 • Doporučujeme fanouškům, aby příchod na stadion nenechávali na poslední chvíli. Vyhnete se tak případným frontám. Přijďte včas, ať nezmeškáte první minuty zápasu. Eden se otevírá v 19 hodin. Připomínáme, že zápas provázejí zvýšená bezpečnostní opatření.

Otevírací doba pokladen

 • Pokladny předprodeje u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 10 hodin do 22 hodin. Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu dvě hodiny před začátkem utkání až do začátku zápasu.
 • Během utkání platí zákaz používání pyrotechniky a vhazování jakýchkoliv předmětů na hrací plochu. Za jeho porušení hrozí klubu velké pokuty. Zejména kuřákům připomínáme, že v areálu celého stadionu platí v souladu s protikuřáckým zákonem a návštěvním řádem stadionu zákaz kouření. Jménem klubu vás prosíme o respektování tohoto pravidla. Žádáme také fanoušky, aby utkání sledovali ze svých sedadel a nikoliv ze schodů vedoucích z koridorů na ochozy, kde blokují únikové cesty. K tomuto bude nově připravena i grafika na velkoplošných obrazovkách.

Doprava a parkování

 • Doporučujeme fanouškům, aby ve vlastním zájmu využili pro dopravu do Edenu městskou hromadnou dopravu. Počet parkovacích míst v okolí Edenu je omezen, placená parkovací místa na parkovišti P2 u hotelu Iris jsou vyprodána.
 • Využít můžete krytého parkoviště naproti stadionu v NC Eden. Návštěvníci centra mají 3 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 40 korun. Po utkání budou po dohodě s Dopravním podnikem hlavního města Prahy posíleny spoje tramvaje číslo 22, která pojede na Palackého náměstí k metru B, a operativně také tramvaj číslo 7 a autobus číslo 136 směr Letňany. Pokud vypravujete na utkání autobus, nebude možné parkovat na parkovišti P4 za jižní tribunou v ulici Pod Altánem. Pro odstavení autobusu využijte parkovací plochy v ulici U Seřadiště, která je z Edenu zhruba 3 minuty jízdy.

Zápasový magazín

 • U vstupů na stadion si můžete tradičně vyzvednout zdarma zápasový magazín Poločas. Najdete v něm velký rozhovor s Janem Bořilem. Nebude chybět ohlédnutí za postupem slávistek do čtvrtfinále Ligy mistryň. Těšit se můžete opět na pokračování seriálu Spolu píšeme historii o významných slávistech – tentokrát se zaměřením na Stanislava Libenského a Viktora Dyka. Poločas bude k dispozici zdarma i na pokladnách.

SMS soutěž

 • Od otevření stadionu až do konce poločasové přestávky můžete soutěžit o limitovanou slávistickou edici hry FIFA 19 pro PS4 s podpisem kapitána Milana Škody! Odpovězte správně na soutěžní otázku, jejíž znění uvidíte na velkoplošných obrazovkách a pošlete SMS na telefonní číslo 900 11. Jeden vylosovaný výherce získá limitovanou slávistickou edici hry FIFA 19 pro PS4 s podpisem kapitána Milana Škody!

Úschovna zavazadel

 • Před stadionem u vstupu číslo 2 bude opět ve zkušebním režimu umístěna úschovna zavazadel. Otevřena bude od 18:30 hodin. Za jednotný poplatek 20 korun si zde fanoušci mohou odložit věci, které se podle Návštěvního řádu Eden Areny nemohou vnášet na stadion.

Občerstvení

 • Fanoušci mohou opět využít možnost občerstvení a posezení u piva přímo před stadionem. Venkovní stánky budou umístěny u vstupu na stadion číslo 1 a venkovní stánky i s posezením u vstupu číslo 2. Čepovat se bude alkoholické pivo. Alko a nealko nápoje se ve stáncích nalévají a čepují do vratných kelímků se slávistickým motivem – kelímek se slávistickým logem, s děkovačkou Tribuny Sever s Milanem Škodou a Josefem Hušbauerem. Záloha na kelímek je 50 korun. Upozorňujeme, že z hygienických důvodů není možné čepovat pivo nebo nalévat limonádu do stejného již použitého kelímku. Obsluha je povinna podávat nápoj vždy do nového kelímku.

Novinky ve Fanshopu

 • Ve Fanshopu Slavie v Edenu si můžete zakoupit šálu, tričko a vlaječku z limitované edice pro zápas s Kodaní. Pro sběratele jsou k dispozici také památeční skupinové odznaky. Vybírat můžete také z celé řady zimních novinek – bundy, čepice, rukavice a šály. V prodeji je také kalendář a diáře pro rok 2019. Tak neváhejte a stavte se. Jestli se chcete vyhnout frontám na prodejně a chcete pouze dres, šálu, čepici nebo náramek, využijte stánek Fanshopu, který bude od 19 do 21 hodin stát před hotelem Iris (platba možná pouze v hotovosti). A pokud před zápasem nestihnete do Fanshopu zavítat, můžete přijít i po jeho skončení. Otevřeno má až do obsloužení posledního zákazníka. Slávistické suvenýry ale můžete zakoupit i o poločasové přestávce. Stačí zajít k okénku Fanshopu v koridoru mezi Tribunou Sever a Tribunou J. W. Maddena.

Sektor pro rodiče a děti

 • V Sektoru pro rodiče si mohou malí i větší slávisté kromě fotbálku vyzkoušet i kopy na bránu. V případě správné trefy získají slávistický náramek, pexeso nebo tetování. Během zápasu a o přestávce si budou děti moci nechat vyzdobit obličej i ruce slávistickým malováním a tetováním.

Radio Slavia

 • Zápas Slavie s FC Kodaň začíná ve 21 hodin. Pokud se nedostanete do Edenu, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Zápas také vysílá přímým přenosem ČT Sport. 

Aktuálně

V pátek v Edenu s Chrudimí! Permanentkáři zdarma!

včera
V pátek 16. listopadu vstoupí Slavia do osmifinálového zápasu v domácím poháru MOL Cup. Soupeřem červenobílých je druholigová Chrudim. Permanentkáři mají vstup zdarma. Zápas začíná v 18:30 hodin. Brány Edenu se otevírají v 17 hodin.

Exkluzivní prodej vstupenek na Zenit

včera
Pouze dnes a zítra máte na pokladnách v Edenu jedinečnou možnost pořídit vstupenky na Zenit Petrohrad, k tomu navíc získáte vstup na Chrudim zdarma a slevu 15 % do Fanshopu!

U21: Prohra s Hradcem Králové

12.11.2018
V 15. zápase Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově Hradec Králové. Sešívaným se herně povedl vstup do zápasu, tři body si ale odvezli hosté.

Další články