Ve čtvrtek v Edenu s Kodaní! Informace pro fanoušky

V pořadí čtvrtý zápas ve skupině Evropské ligy UEFA je tady! Ve čtvrtek 8. listopadu čeká fotbalisty Slavie zápas s dánským celkem FC Kodaň. Výkop je ve 21 hodin. Brány Edenu se otevírají v 19 hodin.

Vstupenky

 • Zápas s Kodaní je téměř vyprodaný, v prodeji zbývá posledních pár kusů vstupenek. Pokud se chcete na zápas vypravit a ještě nemáte vstupenky, jejich nákup rozhodně neodkládejte, prodej vstupenek bude probíhat až do jejich vyprodání na pokladnách předprodeje v Edenu v rámci jejich otevírací doby. Z pohodlí domova si je můžete zakoupit i on-line na našem webu a na webu Ticketportalu.
 • Doporučujeme fanouškům, aby příchod na stadion nenechávali na poslední chvíli. Vyhnete se tak případným frontám. Přijďte včas, ať nezmeškáte první minuty zápasu. Eden se otevírá v 19 hodin. Připomínáme, že zápas provázejí zvýšená bezpečnostní opatření.

Otevírací doba pokladen

 • Pokladny předprodeje u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 10 hodin do 22 hodin. Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu dvě hodiny před začátkem utkání až do začátku zápasu.
 • Během utkání platí zákaz používání pyrotechniky a vhazování jakýchkoliv předmětů na hrací plochu. Za jeho porušení hrozí klubu velké pokuty. Zejména kuřákům připomínáme, že v areálu celého stadionu platí v souladu s protikuřáckým zákonem a návštěvním řádem stadionu zákaz kouření. Jménem klubu vás prosíme o respektování tohoto pravidla. Žádáme také fanoušky, aby utkání sledovali ze svých sedadel a nikoliv ze schodů vedoucích z koridorů na ochozy, kde blokují únikové cesty. K tomuto bude nově připravena i grafika na velkoplošných obrazovkách.

Doprava a parkování

 • Doporučujeme fanouškům, aby ve vlastním zájmu využili pro dopravu do Edenu městskou hromadnou dopravu. Počet parkovacích míst v okolí Edenu je omezen, placená parkovací místa na parkovišti P2 u hotelu Iris jsou vyprodána.
 • Využít můžete krytého parkoviště naproti stadionu v NC Eden. Návštěvníci centra mají 3 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 40 korun. Po utkání budou po dohodě s Dopravním podnikem hlavního města Prahy posíleny spoje tramvaje číslo 22, která pojede na Palackého náměstí k metru B, a operativně také tramvaj číslo 7 a autobus číslo 136 směr Letňany. Pokud vypravujete na utkání autobus, nebude možné parkovat na parkovišti P4 za jižní tribunou v ulici Pod Altánem. Pro odstavení autobusu využijte parkovací plochy v ulici U Seřadiště, která je z Edenu zhruba 3 minuty jízdy.

Zápasový magazín

 • U vstupů na stadion si můžete tradičně vyzvednout zdarma zápasový magazín Poločas. Najdete v něm velký rozhovor s Janem Bořilem. Nebude chybět ohlédnutí za postupem slávistek do čtvrtfinále Ligy mistryň. Těšit se můžete opět na pokračování seriálu Spolu píšeme historii o významných slávistech – tentokrát se zaměřením na Stanislava Libenského a Viktora Dyka. Poločas bude k dispozici zdarma i na pokladnách.

SMS soutěž

 • Od otevření stadionu až do konce poločasové přestávky můžete soutěžit o limitovanou slávistickou edici hry FIFA 19 pro PS4 s podpisem kapitána Milana Škody! Odpovězte správně na soutěžní otázku, jejíž znění uvidíte na velkoplošných obrazovkách a pošlete SMS na telefonní číslo 900 11. Jeden vylosovaný výherce získá limitovanou slávistickou edici hry FIFA 19 pro PS4 s podpisem kapitána Milana Škody!

Úschovna zavazadel

 • Před stadionem u vstupu číslo 2 bude opět ve zkušebním režimu umístěna úschovna zavazadel. Otevřena bude od 18:30 hodin. Za jednotný poplatek 20 korun si zde fanoušci mohou odložit věci, které se podle Návštěvního řádu Eden Areny nemohou vnášet na stadion.

Občerstvení

 • Fanoušci mohou opět využít možnost občerstvení a posezení u piva přímo před stadionem. Venkovní stánky budou umístěny u vstupu na stadion číslo 1 a venkovní stánky i s posezením u vstupu číslo 2. Čepovat se bude alkoholické pivo. Alko a nealko nápoje se ve stáncích nalévají a čepují do vratných kelímků se slávistickým motivem – kelímek se slávistickým logem, s děkovačkou Tribuny Sever s Milanem Škodou a Josefem Hušbauerem. Záloha na kelímek je 50 korun. Upozorňujeme, že z hygienických důvodů není možné čepovat pivo nebo nalévat limonádu do stejného již použitého kelímku. Obsluha je povinna podávat nápoj vždy do nového kelímku.

Novinky ve Fanshopu

 • Ve Fanshopu Slavie v Edenu si můžete zakoupit šálu, tričko a vlaječku z limitované edice pro zápas s Kodaní. Pro sběratele jsou k dispozici také památeční skupinové odznaky. Vybírat můžete také z celé řady zimních novinek – bundy, čepice, rukavice a šály. V prodeji je také kalendář a diáře pro rok 2019. Tak neváhejte a stavte se. Jestli se chcete vyhnout frontám na prodejně a chcete pouze dres, šálu, čepici nebo náramek, využijte stánek Fanshopu, který bude od 19 do 21 hodin stát před hotelem Iris (platba možná pouze v hotovosti). A pokud před zápasem nestihnete do Fanshopu zavítat, můžete přijít i po jeho skončení. Otevřeno má až do obsloužení posledního zákazníka. Slávistické suvenýry ale můžete zakoupit i o poločasové přestávce. Stačí zajít k okénku Fanshopu v koridoru mezi Tribunou Sever a Tribunou J. W. Maddena.

Sektor pro rodiče a děti

 • V Sektoru pro rodiče si mohou malí i větší slávisté kromě fotbálku vyzkoušet i kopy na bránu. V případě správné trefy získají slávistický náramek, pexeso nebo tetování. Během zápasu a o přestávce si budou děti moci nechat vyzdobit obličej i ruce slávistickým malováním a tetováním.

Radio Slavia

 • Zápas Slavie s FC Kodaň začíná ve 21 hodin. Pokud se nedostanete do Edenu, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Zápas také vysílá přímým přenosem ČT Sport. 

Aktuálně

Šancí jsme měli dost, mrzelo Zeleného

včera
Zklamaný byl po porážce ve Zlíně obránce Jaroslav Zelený, který po čtyřech ligových kolech naskočil v základní sestavě. „Výkon nebyl ideální, vše je ale v našich rukách," ví sešívaný obránce.

Náročný program? Výkon ovlivnil, výsledek ne

včera
Náročný program dolehl na červenobílé ve Zlíně. „Určitě to mělo vliv na výkon, který nebyl dobrý. Na výsledek ale ne," nehledal výmluvy Jindřich Trpišovský.

Chyběla nám kvalita v zakončení, litoval Škoda

včera
Sám měl v průběhu druhé půle velkou šanci ke skórování, branku však nevstřelil. ​​„Máme vše stále ve svých rukou,“ uklidňoval kapitán Milan Škoda po prohře se Zlínem.

Další články