Ve středu klíčová bitva o Ligu mistrů

Od 21:00 čeká sešívané v dánském Herningu odvetné utkání play off Ligy mistrů proti FC Midtjylland. První utkání v Edenu skončilo 0:0.

V prvním duelu se v Praze hrála takticky svázaná bitva, ve které žádný gól nepadl. Soupeř byl na sešívané takticky dobře připraven. Co čeká trenér od odvety?

„Soupeř hraje každý zápas stejně. Je pravda, že venku se jim v těžších zápasech dařilo více než doma. Play off je ale zase něco jiného. Projev obou týmů bude jiný. Věřím, že budeme mnohem odvážnější a spadne z nás tíha domácího zápasu. Uvidíme, jak se s tím vyrovná soupeř, bude to pro něj složité. Uděláme vše k tomu, abychom byli více na míči, gól nás posouvá blíže postupu,“ říká trenér Jindřich Trpišovský.

Slávistům jde o hodně, postup do vysněné Ligy mistrů je blízko, stačí udělat poslední krok. Je na hráčích cítit nervozita?

„Je cítit spíše natěšení. Je dobře, že máme zkušenost z loňska. Uvidíme ve středu. Je výhoda, že jsme si prošli spoustou věcí. Cítím z týmu, že chce, aby už začal“ popisuje trenér situaci v kabině.

Slova trenéra potvrdil záložník Petr Ševčík: „Spíše natěšení, nervozitu jsme si vybrali v domácím zápase. Teď jsme všichni maximálně koncentrovaní na zápas,“ dodal český reprezentant.

Odveta má výkop ve 21:00. Zápas vysílá živě O2 TV Sport. Pro více informací sledujte náš web a sociální sítě. Držte nám palce!

Preview před Midtjyllandem je už k dispozici i jako podcast na Spotify, Google Podcasts, na Apple Podcasts a také níže v článku.

Fotogalerie

Aktuálně

Musíme se srovnat v defenzivě

včera
Trenér Jindřich Trpišovský byl po zápasu s Hapoelem Be´er Shevou hodně zklamaný. „Myslím si, že u všech gólů to byly individuální chyby.“

Musíme se poučit do dalších zápasů

včera
Lukáš Provod vstřelil v Izraeli jediný gól Slavie. ​„Nebylo to o produktivitě, bylo to o chybách," mrzí záložníka sešívaných.

Každý z nás musí mít větší chuť dát gól

včera
Sešívaní i přes značnou převahu podlehli v Izraeli domácímu Hapoelu smolně 1:3. „Nezbývá nám nic jiného, než si zápas vyhodnotit a dívat se dopředu," říká Tomáš Malínský.

Další články