Ve středu od 19:30 pohárové derby

Ve středu od 19:30 čeká sešívané semifinále domácího MOL Cupu, v rámci kterém přivítají v Sinobo Stadium Spartu.

Co od zápasu očekává trenér Jindřich Trpišovský? „Myslím si, že bude podobné jako v lize. Je to derby. Bude zase plný stadion a bude to nelítostný boj. Stejně jako v lize, tak i v poháru jde o hodně. Ono možná i kdyby to byl přátelák, tak ten zápas bude stejný. Žádný rozdíl tam nevidím. Bude to podobný zápas jako v lize,“ řekl trenér.

Poslední ligové derby bylo hodně vyhrocené: „Doufám, že se bude hrát více fotbal. Bylo tam hodně soubojů, hrálo se čistého času 57 minut, i když bylo 15 minut nastavení, bylo tam ošetřování a video. Je to škoda. Budu rád, když emocí bude méně a bude to více o fotbale," věří Jindřich Trpišovský před středečním duelem.

Oba týmy budou chtít napravit víkendové ligové prohry: „U nás ta porážka vadí více, protože hrajeme o hodně. Otázka je, jestli Sparta nešetřila některé hráče na středu. Určitě je doma nepříjemné prohrát. Oba týmy nepůjdou po neděli v ideálním rozpoložení. Jsou mezi zápasy dva dny. Ukáže se, který tým je na tom lépe a dokáže se z toho oklepat,“ předpovídá trenér.

Aktuálně

TOTÁLN! SEZONA: Večer premiéra 6. dílu

dnes
Šestý díl TOTÁLN! SEZONY je tu! Epizoda s názvem „FINÁLE!!!" v pondělí od 20:00 na Slavia TV.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Kluže

dnes
První zápas play off Ligy mistrů mezi Kluží a Slavií se odehraje 20. srpna od 21:00 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Vstupenky na Kluž v předprodeji pro členy Klubu Slavia

dnes
Odveta play off Ligy mistrů s rumunskou Kluží se odehraje 28. srpna od 21:00 na stadionu v Edenu. Vstupenky jsou v předprodeji pro členy Klubu Slavia od dnešního dne.

Další články