Ve středu od 19:30 pohárové derby

Ve středu od 19:30 čeká sešívané semifinále domácího MOL Cupu, v rámci kterém přivítají v Sinobo Stadium Spartu.

Co od zápasu očekává trenér Jindřich Trpišovský? „Myslím si, že bude podobné jako v lize. Je to derby. Bude zase plný stadion a bude to nelítostný boj. Stejně jako v lize, tak i v poháru jde o hodně. Ono možná i kdyby to byl přátelák, tak ten zápas bude stejný. Žádný rozdíl tam nevidím. Bude to podobný zápas jako v lize,“ řekl trenér.

Poslední ligové derby bylo hodně vyhrocené: „Doufám, že se bude hrát více fotbal. Bylo tam hodně soubojů, hrálo se čistého času 57 minut, i když bylo 15 minut nastavení, bylo tam ošetřování a video. Je to škoda. Budu rád, když emocí bude méně a bude to více o fotbale," věří Jindřich Trpišovský před středečním duelem.

Oba týmy budou chtít napravit víkendové ligové prohry: „U nás ta porážka vadí více, protože hrajeme o hodně. Otázka je, jestli Sparta nešetřila některé hráče na středu. Určitě je doma nepříjemné prohrát. Oba týmy nepůjdou po neděli v ideálním rozpoložení. Jsou mezi zápasy dva dny. Ukáže se, který tým je na tom lépe a dokáže se z toho oklepat,“ předpovídá trenér.

Aktuálně

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Další články