Ve středu od 19:30 pohárové derby

Ve středu od 19:30 čeká sešívané semifinále domácího MOL Cupu, v rámci kterém přivítají v Sinobo Stadium Spartu.

Co od zápasu očekává trenér Jindřich Trpišovský? „Myslím si, že bude podobné jako v lize. Je to derby. Bude zase plný stadion a bude to nelítostný boj. Stejně jako v lize, tak i v poháru jde o hodně. Ono možná i kdyby to byl přátelák, tak ten zápas bude stejný. Žádný rozdíl tam nevidím. Bude to podobný zápas jako v lize,“ řekl trenér.

Poslední ligové derby bylo hodně vyhrocené: „Doufám, že se bude hrát více fotbal. Bylo tam hodně soubojů, hrálo se čistého času 57 minut, i když bylo 15 minut nastavení, bylo tam ošetřování a video. Je to škoda. Budu rád, když emocí bude méně a bude to více o fotbale," věří Jindřich Trpišovský před středečním duelem.

Oba týmy budou chtít napravit víkendové ligové prohry: „U nás ta porážka vadí více, protože hrajeme o hodně. Otázka je, jestli Sparta nešetřila některé hráče na středu. Určitě je doma nepříjemné prohrát. Oba týmy nepůjdou po neděli v ideálním rozpoložení. Jsou mezi zápasy dva dny. Ukáže se, který tým je na tom lépe a dokáže se z toho oklepat,“ předpovídá trenér.

Aktuálně

Únava jde stranou, finále chceme zvládnout za každou cenu

včera
Natěšený je na středeční finále ligového poháru proti Baníku Ostrava obránce Jan Bořil. „Hraje se na krásném stadionu, bude vyprodáno. Věřím, že atmosféra bude fantastická a bude se hrát pohledný fotbal," říká.

Stáhněte si M19TRovskou tapetu na počítač i mobil

včera
Zkrášlete si svůj počítač nebo mobilní tapetou mistrovskou tapetou!

Finále může být skutečná oslava fotbalu

včera
Slavii čeká jeden z vrcholů sezony, ve finále MOL Cupu se střetne s ostravským Baníkem. Podle asistenta trenéra Jaroslava Köstla o vítězi rozhodne produktivita. „V posledních zápasech nám chyběla určitá lehkost. Doufám, že to z kluků spadne a ve středu šance proměníme."

Další články