Ve středu proti Ústí. Oba kluby pomůžou Radimu Novákovi

Ve středu odpoledne odehrají slávisté přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Oba týmy podpoří v rámci zápasu vážně nemocného Radima Nováka, bývalého brankáře Severočechů.

Před odletem na herní soustředění v Portugalsku odehrají slávisté ve středu od 13:30 na Stadionu Evžena Rošického přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Fanouškům, kteří budou chtít přátelské utkání navštívit, bude k dispozici hlavní tribuna. Vstup A3 přístupný z ulice Diskařská se otevírá hodinu před zápasem, na místě bude k dispozici stánek se základním občerstvením. Parkovací plochy před stadionem jsou omezeny, prosíme proto fanoušky, aby na utkání pokud možno dorazili městskou hromadnou dopravou. Pro diváky, kteří na stadionu nemohou být osobně, bude utkání v přímém přenosu vysílat Slavia TV.

Po domluvě s FK Ústí nad Labem se SK Slavia Praha přidá k vyjádření podpory bývalému ligovému brankáři Radimu Novákovi, který právě za Ústí nad Labem chytal a dvakrát s ním postoupil do nejvyšší fotbalové soutěže. Radim Novák bohužel onemocněl těžkou formou rakoviny a pro alternativní léčbu potřebuje získat určitý finanční obnos.

Vstupné na středeční přípravné utkání mezi Slavií a Ústím bude po domluvě obou celků dobrovolné. U vstupu na stadion bude připravena nádoba na dobrovolné vstupné, ze kterého půjde celý výtěžek na pomoc Radimu Novákovi. Tomu mimo jiné pomáhá i řada hráčů z kabiny A-týmu Slavie, někteří z nich se s ním potkali i během svých kariér. Tak pomozte i vy! Rodina a přátelé založili na podporu Radima Nováka transparentní účet, kdo chce pomoci, může poslat příspěvek na účet 4192599043/0800. Více informací naleznete zde.  

Fotogalerie

Aktuálně

B-tým: V Písku výhra po penaltách

včera
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

Výdej vstupenek na derby odstartuje ve čtvrtek 2. 7. ve 14 hodin

včera
Vstupenku na poslední zápas finále FORTUNA:LIGY proti Spartě budou moci získat permanentkáři, kteří nenavštívili domácí zápasy s Plzní nebo s Jabloncem.

B-tým čeká poslední zápas Letní ligy

před 2 dny
Ve středu zavítá sešívané béčko do Písku na poslední utkání METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020.

Další články