Ve středu v Edenu Liga mistryň

PRAHA – V Edenu se bude opět po roce hrát Liga mistryň. Přijďte ve středu dovézt slávistky k postupu mezi šestnáct nejlepších ženských týmů Evropy!

Vstupenky na utkání

Lístky na zápas se prodávají za 100 korun pro dospělé a za 50 korun pro děti do 15 let bez možnosti uplatnění dalších slev. Vstupenky můžete koupit online anebo na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 od 13 hodin až do konce prvního poločasu. Lístky nejsou na konkrétní sedadlo, ale každý fanoušek si může vybrat volné místo dle svých preferencí.

Na pokladnách bude možné koupit i vstupenky na nadcházející domácí zápas s Libercem, a zároveň je středa posledním dnem předprodeje lístků pro permanentkáře na domácí zápas s Villarrealem. Fanoušci si mohou koupit i lístky na venkovní pohárová utkání ve Villarrealu a Tel Avivu.

Permanentkáři vstup zdarma

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. 

Vstup na stadion

Eden se otevírá hodinu před výkopem, tedy v 17:30. Otevřen bude pouze vstup č. 1. Na stadionu bude otevřena jen Tribuna Sever a dolní sektory tribuny Johna Williama Maddena. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo.

Stream na TV Slavia 

U vstupu na stadion, ve fanshopu a na pokladnách bude k dispozici zápasový magazín Poločas zdarma. Pokud nezamíříte na utkání do Edenu, budete ho moci sledovat na TV Slavia.

Aktuálně

PŘÍPRAVA: Proti Slovanu Bratislava a Žižkovu v pátek v Edenu

včera
​Slavia v rámci letní přípravy změří v pátek 29. června v Edenu síly se Slovanem Bratislava a Viktorií Žižkov.

Jaroslav Zelený vyztuží defenzivu sešívaných

včera
Defenzivní řady Slavie posílí pětadvacetiletý obránce či záložník Jaroslav Zelený. Ten přichází z Jablonce a v sešívaném podepsal smlouvu do roku 2022.

Slavii posílí hvězda rumunské ligy

včera
Slavii posílí čtyřiadvacetiletý rumunský záložník Alexandr Baluta, který v loňské sezoně nastřílel za Craiovu 17 soutěžních branek.

Další články