Velikonoční Poločas s Radkem Černým

PRAHA/EDEN – Patnáctý, velikonoční Poločas přinese nadílku v podobě velkého rozhovoru s brankářem sešívaných Radkem Černým, skvělý obrat juniorky v zápase s Boleslaví i tradiční pohled do archivu.
Poločas s pořadovým číslem patnáct tentokrát vychází na Velikonoční pondělí, kdy se odehraje utkání s Viktorií Plzeň. Veterán ve slávistické brance Radek Černý hovoří ve velkém rozhovoru o svých zkušenostech s bojem o záchranu a také o svém angažmá v londýnských klubech – Tottenhamu a Queens Park Rangers.
 
Branka Milana Škody do sítě Plzně z něj loni v květnu udělala adepta na gól roku 2013, a tak si náš obránce ve svém medailonku vyzkoušel roli navigátora rallye. Jak mu to šlo, to se dozvíte na straně 13. V magazínu nebude chybět ohlédnutí za dvěma předchozími zápasy, domácím utkáním s Jabloncem a 281. derby, ani představení soupeře z Plzně.

Samozřejmostí jsou dubnová jubilea, v nichž se dozvíte nejen o požáru na Spartě, ale i o tom, jak si druholigové Dynamo udrželo československého reprezentanta Jana Lálu. Slávistická kronika se bude věnovat letům 1969 – 1974 a nechybí ani oslava padesátin Odboru přátel.

Magazín Poločas č. 15 koupíte v den utkání ve Fanshopu, na vybraných stáncích s občerstvením nebo u kolportérů před stadionem i v ochozech. Cena časopisu je 20 Kč.

Aktuálně

Všichni jsme šli za společným cílem

včera
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Bylo to sladké vítězství, usmívá se Masopust

včera
Gólem na 2:0 udělal tečku na vítězství sešívaných v domácím poháru: „Bylo to čtvrté finále, konečně bylo pro mě vítězné," těší střelce druhého gólu.

Spolu máme double!

včera
Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Ostravou 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech unikátní double!

Další články