Velikonoční Poločas s Radkem Černým

PRAHA/EDEN – Patnáctý, velikonoční Poločas přinese nadílku v podobě velkého rozhovoru s brankářem sešívaných Radkem Černým, skvělý obrat juniorky v zápase s Boleslaví i tradiční pohled do archivu.
Poločas s pořadovým číslem patnáct tentokrát vychází na Velikonoční pondělí, kdy se odehraje utkání s Viktorií Plzeň. Veterán ve slávistické brance Radek Černý hovoří ve velkém rozhovoru o svých zkušenostech s bojem o záchranu a také o svém angažmá v londýnských klubech – Tottenhamu a Queens Park Rangers.
 
Branka Milana Škody do sítě Plzně z něj loni v květnu udělala adepta na gól roku 2013, a tak si náš obránce ve svém medailonku vyzkoušel roli navigátora rallye. Jak mu to šlo, to se dozvíte na straně 13. V magazínu nebude chybět ohlédnutí za dvěma předchozími zápasy, domácím utkáním s Jabloncem a 281. derby, ani představení soupeře z Plzně.

Samozřejmostí jsou dubnová jubilea, v nichž se dozvíte nejen o požáru na Spartě, ale i o tom, jak si druholigové Dynamo udrželo československého reprezentanta Jana Lálu. Slávistická kronika se bude věnovat letům 1969 – 1974 a nechybí ani oslava padesátin Odboru přátel.

Magazín Poločas č. 15 koupíte v den utkání ve Fanshopu, na vybraných stáncích s občerstvením nebo u kolportérů před stadionem i v ochozech. Cena časopisu je 20 Kč.

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články