Velká škoda, litovali po vyřazení slávisté

BRNO/MĚSTSKÝ STADION – Sešívaní byli po utkání viditelně smutní a naštvaní. Odvetu čtvrtfinále nakonec dostali až do pokutových kopů, po kterých ale vypadli. „Je vždy škoda prohrát na penalty.,“ znělo po zápase nejčastěji.
Trenéra Alexe Pastoora těšila trpělivost jeho svěřenců. „Po domácí prohře jsme sem přijeli vyhrát, náš plán fungoval, byli jsme trpěliví, kontrolovali jsme hru,“ popsal trenér průběh hry.

„Vytvořili jsme si více šancí než tu jednu, která skončila gólem. Výhra 1:0 ale nebyla dostatečná, následovaly penalty, na které jsme prohráli. Škoda,“ pokračoval slávistický trenér, který kvůli zdravotním problémům musel během zápasu v sestavě udělat další změnu. „Maria Ličku bolelo koleno, ale ještě nevíme, co s tím má,“ vysvětlil další absenci trenér.

V utkání se vůbec neměl objevit. Realizační tým stopera Milana Škodu šetřil po lehkém zranění na těžké ligové utkání s Jabloncem. Po zranění Maria Ličky ale trenér Pastoor ukázal právě na Škodu.

„Smutek je velký. Chtěli jsme postoupit, tohle nás určitě mrzí. Ale teď hrajeme s Jabloncem a musíme uspět,“ komentoval slávistický stoper, podle kterého jsou penalty sázkou do neznáma.

„Došli jsme na penalty, tam už je to loterie. Bohužel nám to nevyšlo,“ pokračoval Škoda. Jedinou penaltu neproměnil Martin Juhar. „To se prostě stává. Zápas mu vyšel, ale při penaltě měl bohužel smůlu,“ zakončil obránce. 

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články