Velká škoda, litovali po vyřazení slávisté

BRNO/MĚSTSKÝ STADION – Sešívaní byli po utkání viditelně smutní a naštvaní. Odvetu čtvrtfinále nakonec dostali až do pokutových kopů, po kterých ale vypadli. „Je vždy škoda prohrát na penalty.,“ znělo po zápase nejčastěji.
Trenéra Alexe Pastoora těšila trpělivost jeho svěřenců. „Po domácí prohře jsme sem přijeli vyhrát, náš plán fungoval, byli jsme trpěliví, kontrolovali jsme hru,“ popsal trenér průběh hry.

„Vytvořili jsme si více šancí než tu jednu, která skončila gólem. Výhra 1:0 ale nebyla dostatečná, následovaly penalty, na které jsme prohráli. Škoda,“ pokračoval slávistický trenér, který kvůli zdravotním problémům musel během zápasu v sestavě udělat další změnu. „Maria Ličku bolelo koleno, ale ještě nevíme, co s tím má,“ vysvětlil další absenci trenér.

V utkání se vůbec neměl objevit. Realizační tým stopera Milana Škodu šetřil po lehkém zranění na těžké ligové utkání s Jabloncem. Po zranění Maria Ličky ale trenér Pastoor ukázal právě na Škodu.

„Smutek je velký. Chtěli jsme postoupit, tohle nás určitě mrzí. Ale teď hrajeme s Jabloncem a musíme uspět,“ komentoval slávistický stoper, podle kterého jsou penalty sázkou do neznáma.

„Došli jsme na penalty, tam už je to loterie. Bohužel nám to nevyšlo,“ pokračoval Škoda. Jedinou penaltu neproměnil Martin Juhar. „To se prostě stává. Zápas mu vyšel, ale při penaltě měl bohužel smůlu,“ zakončil obránce. 

Aktuálně

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Kapitán Škoda: Titul je zasloužený

včera
​​„Titul jsme vyhráli zaslouženě," měl po závěrečném hvizdu v Ostravě jasno kapitán Milan Škoda, který si navíc připsal 200. ligový start v sešívaném.

Další články