Virtuální turnaj partnerských klubů

Mezi partnerskými kluby se v přípravkových kategoriích uskuteční virtuální turnaj. Soutěžit se bude v dovednostních disciplínách – fotbalových i doplňkových.

V období na přelomu března a dubna se každoročně koná přípravkový turnaj partnerských klubů. Ač se letošním roce bohužel nemůže uskutečnit v tradičním pojetí, zrušený rozhodně nebude – bude virtuální!

Virtuální turnaj partnerských klubů se uskuteční v rozmezí od 28. března do 7. dubna a soutěžit budou všechny týmy a kategorie najednou. A v čem konkrétně?

 Přípravky z partnerských klubů, včetně přípravek slávistů, se utkají ve fotbalových i doplňkových disciplínách. Každý hráč bude u sebe doma plnit jednotlivé disciplíny v daný čas a vše zdokumentuje pro kontrolu na video. Hráči ve svých týmech sečtou výsledky a takové bude skóre celého týmu v jedné disciplíně. 

Výsledky z každé disciplíny se budou vyhlašovat zvlášť, a to na sociálních sítích slávistické mládeže (FacebookTwitterInstagram). V každé disciplíně se vždy se vyhlásí čtyři nejúspěšnější týmy, a to za mladší a za starší přípravku zvlášť.

Přejeme všem týmům hodně štěstí a doufáme, že tento ročník turnaje partnerských klubů bude stejně tak kvalitní, jako ty předešlé.

Jaké na hráče čekají disciplíny?

• Běh na 1 minutu – počítáme uběhnutou vzdálenost, rodiče posílají snímek z běžecké aplikace
• Nášlapy na míč
• Švihadlo snožmo
• Nožičky – mladší přípravky s dopadem, starší bez dopadu
• Striptýz – ve vzporu ležmo svléknout a obléknout mikinu

Přihlášené týmy za mladší přípravku:
SK Slavia Praha U7, SK Slavia Praha U8, FK Neratovice – Byškovice, SK Benešov, MFK Dobříš, FK Branýs – Boleslav, SK Vyžlovka, TJ Březiněves, FC Háje JM U8, FC Háje JM U9

Přihlášené týmy za starší přípravku:
SK Slavia Praha, FK Neratovice – Byškovice, SK Benešov, ČAFC Praha, FK Brandýs – Boleslav, SK Vyžlovka, FC Háje JM U10, FC Háje JM U11 

Aktuálně

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

V neděli na Bohemce to chceme dotáhnout

včera
Slavia doma porazila Zlín 2:1 a získala další tři důležité body v boji o titul. Vítězný gól vstřelil na začátku druhého poločasu Jan Kuchta.

Vysoká výhra slávistek nad Pardubicemi

včera
Slávistky přivítaly po reprezentační pauze na hřišti v Horních Měcholupech Pardubice a převálcovaly a vyhrály 9:1. Po koronavirové přestávce vyhrály pošesté v řadě.

Další články