Virtuální turnaj partnerských klubů

Mezi partnerskými kluby se v přípravkových kategoriích uskuteční virtuální turnaj. Soutěžit se bude v dovednostních disciplínách – fotbalových i doplňkových.

V období na přelomu března a dubna se každoročně koná přípravkový turnaj partnerských klubů. Ač se letošním roce bohužel nemůže uskutečnit v tradičním pojetí, zrušený rozhodně nebude – bude virtuální!

Virtuální turnaj partnerských klubů se uskuteční v rozmezí od 28. března do 7. dubna a soutěžit budou všechny týmy a kategorie najednou. A v čem konkrétně?

 Přípravky z partnerských klubů, včetně přípravek slávistů, se utkají ve fotbalových i doplňkových disciplínách. Každý hráč bude u sebe doma plnit jednotlivé disciplíny v daný čas a vše zdokumentuje pro kontrolu na video. Hráči ve svých týmech sečtou výsledky a takové bude skóre celého týmu v jedné disciplíně. 

Výsledky z každé disciplíny se budou vyhlašovat zvlášť, a to na sociálních sítích slávistické mládeže (FacebookTwitterInstagram). V každé disciplíně se vždy se vyhlásí čtyři nejúspěšnější týmy, a to za mladší a za starší přípravku zvlášť.

Přejeme všem týmům hodně štěstí a doufáme, že tento ročník turnaje partnerských klubů bude stejně tak kvalitní, jako ty předešlé.

Jaké na hráče čekají disciplíny?

• Běh na 1 minutu – počítáme uběhnutou vzdálenost, rodiče posílají snímek z běžecké aplikace
• Nášlapy na míč
• Švihadlo snožmo
• Nožičky – mladší přípravky s dopadem, starší bez dopadu
• Striptýz – ve vzporu ležmo svléknout a obléknout mikinu

Přihlášené týmy za mladší přípravku:
SK Slavia Praha U7, SK Slavia Praha U8, FK Neratovice – Byškovice, SK Benešov, MFK Dobříš, FK Branýs – Boleslav, SK Vyžlovka, TJ Březiněves, FC Háje JM U8, FC Háje JM U9

Přihlášené týmy za starší přípravku:
SK Slavia Praha, FK Neratovice – Byškovice, SK Benešov, ČAFC Praha, FK Brandýs – Boleslav, SK Vyžlovka, FC Háje JM U10, FC Háje JM U11 

Aktuálně

Ve středu od 20:00 třetí předkolo Ligy mistrů proti Ferencvárosi

včera
Souboj o postup do play-off Ligy mistrů je tu! U6 ve středu od 20:00 vyzvou slávisté maďarský Ferencváros ve 3. předkole Ligy mistrů.

Ferencváros? Silnější v ofenzivě. Zima má velké zkušenosti

včera
Před středečním zápasem 3. předkola Ligy mistrů, které Slavia v Budapešti sehraje proti Ferencvárosi, rozebral Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci stav kádru i sílu soupeře.

Musíme to vydržet bez fanoušků a zvládnout to za ně

včera
Sešívaní odehrají 3. předkolo Ligy mistrů proti maďarskému Ferencvárosi už ve středu od 20:00. Před zápasem mluvil o duelu na tiskové konferenci pro média útočník Jan Kuchta.

Další články