Virtuální turnaj partnerských klubů

Mezi partnerskými kluby se v přípravkových kategoriích uskuteční virtuální turnaj. Soutěžit se bude v dovednostních disciplínách – fotbalových i doplňkových.

V období na přelomu března a dubna se každoročně koná přípravkový turnaj partnerských klubů. Ač se letošním roce bohužel nemůže uskutečnit v tradičním pojetí, zrušený rozhodně nebude – bude virtuální!

Virtuální turnaj partnerských klubů se uskuteční v rozmezí od 28. března do 7. dubna a soutěžit budou všechny týmy a kategorie najednou. A v čem konkrétně?

 Přípravky z partnerských klubů, včetně přípravek slávistů, se utkají ve fotbalových i doplňkových disciplínách. Každý hráč bude u sebe doma plnit jednotlivé disciplíny v daný čas a vše zdokumentuje pro kontrolu na video. Hráči ve svých týmech sečtou výsledky a takové bude skóre celého týmu v jedné disciplíně. 

Výsledky z každé disciplíny se budou vyhlašovat zvlášť, a to na sociálních sítích slávistické mládeže (FacebookTwitterInstagram). V každé disciplíně se vždy se vyhlásí čtyři nejúspěšnější týmy, a to za mladší a za starší přípravku zvlášť.

Přejeme všem týmům hodně štěstí a doufáme, že tento ročník turnaje partnerských klubů bude stejně tak kvalitní, jako ty předešlé.

Jaké na hráče čekají disciplíny?

• Běh na 1 minutu – počítáme uběhnutou vzdálenost, rodiče posílají snímek z běžecké aplikace
• Nášlapy na míč
• Švihadlo snožmo
• Nožičky – mladší přípravky s dopadem, starší bez dopadu
• Striptýz – ve vzporu ležmo svléknout a obléknout mikinu

Přihlášené týmy za mladší přípravku:
SK Slavia Praha U7, SK Slavia Praha U8, FK Neratovice – Byškovice, SK Benešov, MFK Dobříš, FK Branýs – Boleslav, SK Vyžlovka, TJ Březiněves, FC Háje JM U8, FC Háje JM U9

Přihlášené týmy za starší přípravku:
SK Slavia Praha, FK Neratovice – Byškovice, SK Benešov, ČAFC Praha, FK Brandýs – Boleslav, SK Vyžlovka, FC Háje JM U10, FC Háje JM U11 

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Informace pro fanoušky na zápas s Pardubicemi

dnes
V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na venkovní zápas s Pardubicemi na stadionu v Ďolíčku.

Ověřte svou bezinfekčnost pohodlně a bez front!

dnes
Každý návštěvník domácího utkání SK Slavia Praha má nyní možnost ověřit si svou vstupenku či permanentku pohodlně pomocí svého telefonu či počítače. Zároveň má každý fanoušek možnost kontroly stavu ověření jeho vstupenky či permanentky v systému TicketPortal.

Další články