Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Vladimír Coufal odehrál proti Genku velmi povedené utkání a svým bojovným způsobem hry ničil po pravé straně snahy soupeře v tvorbě větších problémů pro slávistickou obranu. Čelit musel hráčům, jako byli například Ndongala, Trossard, Malinovskyi, nebo Samatta. Po všech stránkách se jim vyrovnal a významnou měrou tak přispěl k tomu, že si Slavia připsala páté čisté konto v dosavadním ročníku Evropské ligy. 

Odměna za jeho bojovný výkon se Vladimíru Coufalovi dostala v podobě nominace do nejlepší jedenáctky kola Evropské ligy. Objevil se po boku světových hvězd jako jsou Ceasar Azpilicueta a Ross Barkley z Chelsea, José Callejón z Neapole, nebo kmenový hráč PSG Giovani Lo Celso. Kromě těchto zmíněných hráčů byl do sestavy kola nominován i brankář našeho belgického soupeře Danny Vukovic. Vladimír Coufal je už druhým hráčem Slavie, který se letos objevil v sestavě kola EL. Po venkovním zápase v Kodani se stejné poctě dostalo i Michaelu Ngadeu-Ngadjui.

V letošním ročníku Evropské ligy nastoupil pravý bek sešívaných šestkrát v základní sestavě, přičemž na trávníku chyběl pouze v domácím duelu s Kodaní, kam ho nepustily zdravotní potíže. 

Aktuálně

TOTÁLNÍ SEZONA! Znovu celé léto na Slavia TV!

dnes
Slavia má za sebou možná vůbec nejlepší sezonu v novodobé klubové historii, což si žádá netradiční zpracování. Slavia TV tak během léta přinese unikátní seriál s pohledem do zákulisí A-týmu. Je tady TOTÁLNÍ SEZONA!

Jiří Bílek o nově složeném B-týmu

dnes
Jiří Bílek představil v rozhovoru ambice a filozofii, se kterým půjde nově vzniklý B-tým do ČFL. „Jsme primárně rezervní tým a případný postup by byl strategický krok kupředu," hlásí člen sportovního vedení klubu, do jehož kompetencí právě B-tým, který v pondělí zahájil také přípravu, spadá.

FORTUNA:LIGA 2019/2020: Start ve Zlíně, derby ke konci září

včera
Rozlosování zápasů základní části FORTUNA:LIGY určilo soupeře Slavie pro ročník 2019/20.

Další články