Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Vladimír Coufal odehrál proti Genku velmi povedené utkání a svým bojovným způsobem hry ničil po pravé straně snahy soupeře v tvorbě větších problémů pro slávistickou obranu. Čelit musel hráčům, jako byli například Ndongala, Trossard, Malinovskyi, nebo Samatta. Po všech stránkách se jim vyrovnal a významnou měrou tak přispěl k tomu, že si Slavia připsala páté čisté konto v dosavadním ročníku Evropské ligy. 

Odměna za jeho bojovný výkon se Vladimíru Coufalovi dostala v podobě nominace do nejlepší jedenáctky kola Evropské ligy. Objevil se po boku světových hvězd jako jsou Ceasar Azpilicueta a Ross Barkley z Chelsea, José Callejón z Neapole, nebo kmenový hráč PSG Giovani Lo Celso. Kromě těchto zmíněných hráčů byl do sestavy kola nominován i brankář našeho belgického soupeře Danny Vukovic. Vladimír Coufal je už druhým hráčem Slavie, který se letos objevil v sestavě kola EL. Po venkovním zápase v Kodani se stejné poctě dostalo i Michaelu Ngadeu-Ngadjui.

V letošním ročníku Evropské ligy nastoupil pravý bek sešívaných šestkrát v základní sestavě, přičemž na trávníku chyběl pouze v domácím duelu s Kodaní, kam ho nepustily zdravotní potíže. 

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články