sparta>slavia

Vsaďte si na Slavii a získejte zdarma 200 Kč na první sázky u Chance

EDEN – Ligová sezona začíná domácím duelem proti ostravskému Baníku. Vsaďte si na zápas u Chance, nového hlavního sponzora, a získejte 200 korun zdarma na první sázky!
Porazí Slavia ve svém prvním domácím zápase v nové sezoně Baník? Kdo se zapíše mezi střelce? Kolik v utkání padne celkem branek? Na to vše a mnoho dalšího si můžete vsadit u sázkové kanceláře Chance - nového hlavního partnera SK Slavia Praha.

Proč sázet zrovna u Chance?


Získáte okamžitě a zcela zdarma
200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky

K tomu navíc získáte možnost hrát o další bonus až ve výši
2 000 Kč

To samozřejmě není vše. Chance nabízí širokou nabídku sázkových příležitostí, možnost sázet LIVE v průběhu zápasu nebo sledovat stovky sportovních přenosů zdarma online. Každý sázkař u nás navíc získává za každou sázku věrnostní body, které může využít například na sázky zdarma. Všechny sázky na internetu jsou nyní bez manipulačního poplatku.

Vsaďte si u Chance na svůj oblíbený tým v prvním zápase sezony!


Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články