Všechny akce v muzeu Slavie zatím pozastaveny!

Až do odvolání jsou pozastaveny všechny akce ve Slavia Museum. Nebude se zatím konat ani víkendová akce Rok od SUPERPOSTUPU, kdy měly v muzeu probíhat projekce zápasů Slavie se Sevillou a Mladou Boleslaví.

Při této příležitosti připravujeme na celý víkend 14. a 15. března promítání venkovního i domácího zápasu se Sevillou v prostorách muzea Slavie v Sinobo Stadium.

V sobotu 14. března navíc bude možné na velkoplošné obrazovce v prvním patře sledovat živě ligové utkání Slavie v Mladé Boleslavi, které má výkop v 17 hodin.

V neděli 15. března se můžete těšit opět kromě promítání také na besedu se zajímavými hosty, tématem bude samozřejmě super dvojzápas Slavie se Sevillou.

Informace o hostech besedy a o časovém harmonogramu promítání budou upřesněny začátkem tohoto týdne.

Pokud si koupíte vstupenky s předstihem, získáte navíc podepsaný plakát hráčů A-týmu, jak slaví postup do čtvrtfinále Evropské ligy UEFA před Tribunou Sever.

Vstupenky můžete kupovat on-line přes Ticketportal nebo na pokladnách v Edenu v rámci otevírací doby předprodeje vstupenek. Zakoupená vstupenka platí jak na akce spojené s promítáním zápasů se Sevillou, tak na prohlídku muzea Slavie a Stadium Tour.

Ceník vstupenek do muzea Slavie a na Stadium Tour najdete zde.

Slavia Museum a Stadium Tour budou v sobotu 14. března a v neděli 15. března otevřeny tradičně od 10 hodin. 

K památnému dvojzápasu se Sevillou připravuje Fanshop kolekci speciálních triček. 

Aktuálně

B-tým v sobotu vyzve Bohemians

včera
Třetí kolo letní ligy přinese B-týmu malé derby s Bohemians 1905 “ B“ na Xaverově od 10:00.

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

včera
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

před 2 dny
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Další články