Vstupenky do Jihlavy v Edenu vyprodány

PRAHA - Slavia odehraje první jarní zápas HET ligy 17. února v Jihlavě. Vstupenky do sektoru hostů, které byly v prodeji v Edenu, jsou vyprodány, posledních několik desítek lístků bude v prodeji v Jihlavě na pokladně u sektoru hostů před zápasem.

Prodej vstupenek

Lístek do sektoru hostů stojí 150 korun. Od středy 1. února se vstupenky prodávaly ve fanshopu Slavie a prodala se většina kapacity sektoru.

Zbývajících několik desítek lístků bude v prodeji přímo na pokladnách u sektoru hostů v Jihlavě před naším utkáním. Celková kapacita sektoru hostů je 400 míst.Výjezdy na utkání

Odbor přátel/Tribuna Sever pořádá autobusový výjezd do Jihlavy. Cena pro členy Odboru přátel je 150 korun, pro nečleny 250 korun. Odjezd z Edenu je v 11:30. Přihlašovat se na výjezd je možné ve fanshopu v Edenu, aktuálně je možné hlásit se do druhého autobusu, pro tyto fanoušky bude zajištěna možnost si lístek koupit.

Autobusový výjezd pořádá i Fanklub. Cena pro členy Fanklubu je 150 korun, pro ostatní fanoušky 250 korun. Odjezd z Edenu je ve 13 hodin. Registrace na výjezd je možná přes web nebo osobně na sekretariátu Fanklubu.

Aktuálně

Slavia součástí FIFA 19 i PES 2019!

včera
Slavia bude nově součástí obou nejpopulárnějších fotbalových her na světě. Ke hře Pro Evolution Soccer se od nové sezony přidá i FIFA od EA Sports!

Dorostenecké týmy s plným bodovým ziskem

včera
Po dvou ligových kolech jsou všechny dorostenecké týmy stoprocentní. Jak se vedlo dorostencům Slavie o uplynulém víkendu?

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

před 2 dny
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Další články