Vstupenky do Liberce v prodeji

Slávisté hrají v neděli 21. října v Liberci a pravidelně je zde žene kupředu silná podpora! Vyrazte na sever Čech i nyní, vstupenky jsou v prodeji v Edenu.

Červenobílí se v Liberci představí po reprezentační přestávce v neděli 21. října od 17 hodin. Pokud chcete slávisty ve 12. ligovém kole podpořit přímo na stadionu U Nisy, můžete si vstupenky na utkání zakoupit s předstihem už nyní na pokladnách v Edenu dle jejich otevírací doby. Cena lístku je 200 korun.

Sektor hostů je umístěn na Západní tribuně a má kapacitu 600 míst. Pokud se vyprodají, budou po dohodě obou klubů do prodeje uvolňovány postupně další sektory na Západní tribuně. Ta se nachází za bránou a její celková kapacita je 2 000 míst.

V souladu s Návštěvním řádem nebudou na Hlavní, Severní a Východní tribunu vpouštění fanoušci s klubovými symboly Slavie Praha. Tito budou směřování dle kapacity do sektoru hostů nebo na Západní tribunu. Chcete-li si tak vstupenky zakoupit online prostřednictvím Ticketportalu, zvolte rovnou Západní tribunu, abyste předešli případným komplikacím. 

Při vstupu na stadion budou prováděny důkladné bezpečnostní kontroly, aby se předešlo vnášení pyrotechniky a jiných nebezpečných předmětů. Na stadion nebudou vpouštěny osoby zjevně pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek. Vzhledem k důkladným vstupním kontrolám doporučujeme plynulý příchod již od 15 hodin, kdy budou otevřeny vchody do slávistických sektorů, aby bylo možné zkontrolovat všechny fanoušky do zahájení utkání.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články