Vstupenky na Jablonec jsou ve volném prodeji

Zápas s Jabloncem se bude hrát ve středu 15. května od 20:00. Vstupenky jsou ve volném prodeji.

Ve 3. kole nadstavby FORTUNA:LIGY přivítáme v Sinobo Stadium tým z Jablonce. 

Uzavřené sektory

Disciplinární komise potrestala klub SK Slavia Praha za porušení povinností pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky vedoucí k přerušení utkání a nevhodné pokřiky fanoušků) v utkání MOL Cupu proti AC Sparta Praha peněžitou pokutou ve výši 100 tisíc korun a trest uzavření části stadionu v sektorech 106-110 (tribuna Sever) na dvě domácí soutěžní utkání.

První utkání, na které se trest vztahuje, je to středeční s Jabloncem. Fanoušci z Tribuny Sever budou mít své místo jisté na jihu. Fanouškům s permanentkou na jihu nabídneme místo v sektoru 111 a 112. Všem permanentkářům na tribuně Františka Pláničky (jižní tribuna) pošleme email s informacemi a náhradní místa pro ně budeme mít k dispozici i v den zápasu.

Sektor 112 je ve vyšší cenové kategorii. Sektor 111 ve stejné. Otázka, který sektor je lepší či ne velice individuální. Jelikož máme zavřenou tribunu Sever a majitelé těchto permanentek se po dohodě přesunou na Tribunu Františka Pláničky rozhodli jsme se pro Vás alokovat konkrétní místa v sektorech 111 a 112.

Náhradní místo obdržíte u vstupu č.4 po projití přes turniket. Předložíte platnou permanentní vstupenku na Tribunu Františka Pláničky a obdržíte vstupenku do sektoru 111 či 112.

V důsledku zákazu a přesunu fanoušků prosíme všechny fanoušky, aby na stadion šli standardním vchodem. Tedy fanoušci na Tribunu Sever musí jít vstupy č. 1 a 2, vstupem č.4 nebude možné aby se na stadion dostali!

Volný prodej

Vstupenky jsou už ve volném prodeji online. Od úterý budou vstupenky v prodeji i na pokladnách. Cenová kategorie je Z3, na podrobný ceník se můžete podívat zde. Při vstupu na stadion nestačí ukázat čárový kód v telefonu, vstupenku je třeba vytisknout.

Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro seniory nad 63 let a 10 % pro držitele průkazu ZTP/TP. Na další vstupenky mohou členové Odboru přátel a Fanklubu v online prodeji uplatnit slevu 10 %.

Vstupenky na všechny zbývající domácí zápasy budou v (před)prodeji jednotlivě, žádný balíček vstupenek nechystáme.

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články