Vstupenky na Jablonec jsou ve volném prodeji

Zápas s Jabloncem se bude hrát ve středu 15. května od 20:00. Vstupenky jsou ve volném prodeji.

Ve 3. kole nadstavby FORTUNA:LIGY přivítáme v Sinobo Stadium tým z Jablonce. 

Uzavřené sektory

Disciplinární komise potrestala klub SK Slavia Praha za porušení povinností pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky vedoucí k přerušení utkání a nevhodné pokřiky fanoušků) v utkání MOL Cupu proti AC Sparta Praha peněžitou pokutou ve výši 100 tisíc korun a trest uzavření části stadionu v sektorech 106-110 (tribuna Sever) na dvě domácí soutěžní utkání.

První utkání, na které se trest vztahuje, je to středeční s Jabloncem. Fanoušci z Tribuny Sever budou mít své místo jisté na jihu. Fanouškům s permanentkou na jihu nabídneme místo v sektoru 111 a 112. Všem permanentkářům na tribuně Františka Pláničky (jižní tribuna) pošleme email s informacemi a náhradní místa pro ně budeme mít k dispozici i v den zápasu.

Sektor 112 je ve vyšší cenové kategorii. Sektor 111 ve stejné. Otázka, který sektor je lepší či ne velice individuální. Jelikož máme zavřenou tribunu Sever a majitelé těchto permanentek se po dohodě přesunou na Tribunu Františka Pláničky rozhodli jsme se pro Vás alokovat konkrétní místa v sektorech 111 a 112.

Náhradní místo obdržíte u vstupu č.4 po projití přes turniket. Předložíte platnou permanentní vstupenku na Tribunu Františka Pláničky a obdržíte vstupenku do sektoru 111 či 112.

V důsledku zákazu a přesunu fanoušků prosíme všechny fanoušky, aby na stadion šli standardním vchodem. Tedy fanoušci na Tribunu Sever musí jít vstupy č. 1 a 2, vstupem č.4 nebude možné aby se na stadion dostali!

Volný prodej

Vstupenky jsou už ve volném prodeji online. Od úterý budou vstupenky v prodeji i na pokladnách. Cenová kategorie je Z3, na podrobný ceník se můžete podívat zde. Při vstupu na stadion nestačí ukázat čárový kód v telefonu, vstupenku je třeba vytisknout.

Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro seniory nad 63 let a 10 % pro držitele průkazu ZTP/TP. Na další vstupenky mohou členové Odboru přátel a Fanklubu v online prodeji uplatnit slevu 10 %.

Vstupenky na všechny zbývající domácí zápasy budou v (před)prodeji jednotlivě, žádný balíček vstupenek nechystáme.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

včera
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

včera
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

včera
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články