Vstupenky na Jablonec v prodeji

Slavii čeká poslední domácí zápas této sezony, v Edenu přivítáme v sobotu 19. května od 16 hodin Jablonec. Vstupenky v ceně od 190 korun jsou v online prodeji.

Utkání s Jabloncem se hraje v sobotu  19. května od 16 hodin, stejně jako všechny ostatní zápasy 29. kola. Vstupenky se prodávají v cenové kategorii Z1 už od 190 korun.

Na zápase jsme pro fanoušky přichystali speciální akci, před utkáním bude možné vyfotit se s trofejí pro vítěze MOL Cupu naproti vstupu č. 1.

Využijte předprodeje a zakupte si vstupenky přes online prodej, přímo na našem webu! Lístek si můžete lístek z pohodlí domova vytisknout jako hometicket, případně vyzvednout i na jednom z 908 prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště. V internetovém prodeji je možné zakoupit i dětský lístek pro děti do 15 let nebo 150 cm.

Vstupenky si můžete koupit i přímo na stadionu na pokladnách u vstupu č. 4 během jejich otevírací doby.

Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro studenty, seniory nad 60 let a držitele průkazu ZTP/TP. Zároveň je možné při nákupu online i na pokladnou uplatnit slávistickou Cashback card a získat část peněz za lístek zpět.

Otevírací doba pokladen (vstup č. 4):

středa
16. května   13:00 - 19:00
čtvrtek 17. května
12:00 - 18:00
pátek
18. května 12:00 - 18:00
sobota 19. května 10:00 - 16:45

Připomínáme, že v den zápasu je možné uplatňovat slevy na vstupném pro studenty, seniory, členy Odboru přátel a Fanklubu a držitele průkazu ZTP/TP nejpozději 90 minut před začátkem utkání, tedy do 16:30. Omezení prodeje cenově výhodných vstupenek před zápasem se netýká dětských vstupenek ani vstupenek pro vozíčkáře.

Aktuálně

V sobotu poslední zápas sezony

včera
Slavii čeká poslední zápas sezony. V sobotu 26. května ho sešívaní sehrají od 16:00 na půdě Teplic a cíl je jasný – bodovat a udržet si druhé místo v konečné tabulce HET ligy.

Informace pro fanoušky do Teplic

včera
Jedete podpořit Slavii v posledním ligovém kole, kdy v Teplicích bude bojovat o konečné druhé místo? Přečtěte si informace pro fanoušky, kteří jedou na poslední venkovní výjezd.

U13: Stříbro z Hannoveru

před 3 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

Další články