Vstupenky na Liberec jsou v prodeji, děti do 15 let zdarma

V sobotu 30. března v 17:30 přivítáme na Sinobo stadionu Slovan Liberec, vstupenky jsou v prodeji online i na pokladnách.

Ve 26. kole FORTUNA:LIGY se uktáme se Slovanem Liberec. Vstupenky jsou již v prodeji a koupit je můžete níže v tomto článku a také na pokladnách Sinobo Stadionu, otevírací dobu naleznete v sekci Vstupenky

Děti do 15 let zdarma

Všechny děti do 15 let mají nárok na jednu dětskou vstupenku zdarma. Stačí přijít na pokladny Sinobo stadionu v otevírací době pokladen a doložit datum narození (např. kartička zdravotní pojišťovny). Při vstupu na stadion v den zápasu pak mějte doklad s sebou, neboť na něj můžete být tázáni.

Vstupenky v prodeji

Aktuálně lze zakoupit nejen vstupenky na Liberec, ale také vstupenky na Ligu mistryň a stále i permanentní vstupenky na jaro. O tom, jak se permanentky vyplatí, čtěte zde

Kupujte  online a na pokladnách. Aktuální otevírací dobu naleznete v sekci Vstupenky.

Při nákupu online si můžete lístek z pohodlí domova vytisknout jako hometicket. Případně lístek můžete koupit na jednom z 796 prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště. V internetovém prodeji je možné zakoupit i dětský lístek pro děti do 15 let nebo 150 cm. Přes online prodej si můžete koupit zároveň i parkovací místo na utkání na parkovišti P2.

Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro seniory nad 63 let a 10 % pro držitele průkazu ZTP/TP. Na další vstupenky mohou členové Odboru přátel a Fanklubu v online prodeji uplatnit slevu 10 %.

Při nákupu online i na pokladně můžete současně uplatnit slávistickou Cashback card a získat část peněz za lístek zpět.

Vstupenku na zápas je třeba vytisknout. Na displeji mobilního telefonu nelze vstupenku na turniketech přečíst, fanoušky proto nemůžeme pustit na Sinobo Stadium.

Aktuálně

Věřím, že kádr udržíme pohromadě

dnes
Úlevu cítí po zisku mistrovského titulu sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar. „Krizové momenty přišly kolem velkých zápasů v Evropské lize. Před kluky i celým realizačním týmem musím smeknout," říká po zápase s Baníkem.

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Další články