Výběr odměn prodloužen do 7. října

Odměny za odhlašování v sezoně 2019/2020 můžete čerpat už jen do 7. října. Odhlašovat se ze zápasů nebude do odvolání možné.

Vyzvedněte si své odměny

Už jen do 7. října si můžete vybrat své odměny za odhlašování v sezoně 2019/2020, po tomto datu všechny body nenávratně propadnou. Z důvodu zavřeného muzea jsme možnost získání vstupenky do Slavia Museum dočasně vyřadili z nabídky. Na aktuální seznam benefitů se můžete podívat níže.

BENEFITY

  • 1 bod - slávistický náramek
  • 2 body - tričko dle výběru z Fashopu
  • 3 body - šála dle výběru z Fanshopu
  • 4 body - tričko a šála z Fanshopu

Aktuální stav benefitů můžete vidět na svém účtu v systému Ticketportal. Po uplatnění benefitů v systému Ticketportal budete kontaktováni s bližšími informacemi. Trička můžete vybírat z nabídky pánských, dámských a dětských v ceně do 310 KčŠály pak lze vybírat tyto do ceny 350 Kč.

Vybrané zboží nelze později měnit za jinou velikost ani za jiné zboží. Nelze vybrat dražší triko/šálu a cenový rozdíl doplatit. Vybrané zboží je třeba vyzvednout osobně ve Fanshopu Slavie v Edenu dle otevírací doby. Pro výběr odměn stačí obsluze Fanshopu ukázat potvrzující email od SK Slavia Praha - odmena.za.misto@slavia.cz (vytištěný nebo z mobilu). Není možné jej objednat, přidat do objednávky, ani zaslat poštou. V den domácího utkání je zboží možné vyzvednout nejpozději 4 hodiny před výkopem.

Odhlášení ze zápasů v sezoně 2020/2021

Vzhledem k aktuální situaci kolem pandemie COVID-19 nebude služba Odhlášení ze zápasu k dispozici, děkujeme za pochopení.

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články