sparta>slavia

Vychází první magazín Poločas nové sezony!

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Už v pátek vstupuje Slavia do Gambrinus ligy utkáním s Baníkem Ostrava a na fanoušky čeká první číslo zápasového magazínu Poločas. Můžete se těšit na více rozhovorů, informací z klubu i fotografií, magazín Poločas bude mít nově 32 stran!
Po dlouhých osmi letech bude Slavia vstupovat do sezony bez Davida Hubáčka na soupisce a právě loučícímu se obránci sešívaných bude věnováno první číslo Poločasu v novém ročníku. Těšit se můžete na velký rozhovor, fotoohlédnutí za Hubovým působením ve Slavii, vzpomínky spoluhráčů i vzkazy fanoušků, které jste posílali přes sociální sítě. S Davidem se fanoušci budou moci osobně rozloučit na předzápasové autogramiádě (od 18:30 ve fanshopu v Edenu) i během ceremoniálu před výkopem samotného zápasu.

Dále v novém Poločase najdete představení letních posil – navrátilce brankáře Radka Černého a záložníka Vojtěcha Štěpána, plány do nadcházející sezony přiblíží rozhovory s trenérem Michalem Petroušem, sportovním ředitelem Miroslavem Držmíškem a vedoucím mužstva Standou Vlčkem, obrazem se vrátíme ke všem zápasům letní přípravy. Nového trenéra juniorky Daniela Šmejkala jsme vyzpovídali ohledně přípravných zápasů a kádru, který vstoupí do druhé sezony Juniorské ligy.

Magazín Poločas koupíte v den zápasu s Baníkem u kolportérů před stadionem a na tribunách, ve fanshopu a na vybraných stáncích s občerstvením. Cena zůstává stejná jako v minulé sezoně – 20 korun.

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články