Vyhlášení ankety Fotbalista roku 2018

Slavia měla zastoupení ve všech kategoriích galavečeru Fotbalista roku 2018. Tomáš Souček se v hlavní kategorii umístil na třetí pozici.

První vyhlašovanou kategorií byl Talent roku. V nominaci na tuto cenu byli Alex Král, Jan Matoušek a jablonecký David Lischka, který se stal vítězem této kategorie.

Jako další přišlo na řadu vyhlášení Trenéra roku. Kromě Jindřicha Trpišovského byli nominováni plzeňský Pavel Vrba a Petr Rada z Jablonce. Vítězem se stal Pavel Vrba, druhé místo obsadil Jindřich Trpišovský, třetí příčku obsadil Petr Rada.

Stejně jako v kategorii Talent roku měla Slavia dvojité zastoupení v kategorii Fotbalistka roku. Do závěrečné trojice se dostaly Kateřina Svitková, Eva Bartoňová a Lucie Voňková, která se Slavii postaví ve středu v Lize mistryň v dresu Bayernu Mnichov. Fotbalistkou roku se stala Kateřina Svitková!

„Chtěla bych poděkovat svým spoluhráčkám a celému našemu realizačnímu týmu. Dělají pro nás opravdu moc. Dále bych chtěla poděkovat své rodině, která mě podporuje ve všech chvílích, ať už těžkých nebo dobrých. Hrozně moc si tohoto ocenění vážím," řekla po předání ceny nejlepší fotbalistka roku 2018 Kateřina Svitková.

Do závěrečné elitní pětice v kategorii Hráč roku se probojoval Tomáš Souček. Kromě něj byli ještě v nejlepší pětici Bořek Dočkal, Pavel Kadeřábek, Michael Krmenčík a Tomáš Vaclík. Tomáš Souček obsadil třetí místo.

„Je to pro mě obrovská čest. Toto ocenění není jenom moje, velké díky patří celé mojí rodině, partnerce a také mé dceři, bez kterých bych tady nikdy nestál. Dále bych chtěl poděkovat také trenérům, spoluhráčům a kamarádům,“ poděkoval na pódiu třetí nejlepší hráč roku 2018 Tomáš Souček.

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články