Vyhlášení ankety Fotbalista roku 2018

Slavia měla zastoupení ve všech kategoriích galavečeru Fotbalista roku 2018. Tomáš Souček se v hlavní kategorii umístil na třetí pozici.

První vyhlašovanou kategorií byl Talent roku. V nominaci na tuto cenu byli Alex Král, Jan Matoušek a jablonecký David Lischka, který se stal vítězem této kategorie.

Jako další přišlo na řadu vyhlášení Trenéra roku. Kromě Jindřicha Trpišovského byli nominováni plzeňský Pavel Vrba a Petr Rada z Jablonce. Vítězem se stal Pavel Vrba, druhé místo obsadil Jindřich Trpišovský, třetí příčku obsadil Petr Rada.

Stejně jako v kategorii Talent roku měla Slavia dvojité zastoupení v kategorii Fotbalistka roku. Do závěrečné trojice se dostaly Kateřina Svitková, Eva Bartoňová a Lucie Voňková, která se Slavii postaví ve středu v Lize mistryň v dresu Bayernu Mnichov. Fotbalistkou roku se stala Kateřina Svitková!

„Chtěla bych poděkovat svým spoluhráčkám a celému našemu realizačnímu týmu. Dělají pro nás opravdu moc. Dále bych chtěla poděkovat své rodině, která mě podporuje ve všech chvílích, ať už těžkých nebo dobrých. Hrozně moc si tohoto ocenění vážím," řekla po předání ceny nejlepší fotbalistka roku 2018 Kateřina Svitková.

Do závěrečné elitní pětice v kategorii Hráč roku se probojoval Tomáš Souček. Kromě něj byli ještě v nejlepší pětici Bořek Dočkal, Pavel Kadeřábek, Michael Krmenčík a Tomáš Vaclík. Tomáš Souček obsadil třetí místo.

„Je to pro mě obrovská čest. Toto ocenění není jenom moje, velké díky patří celé mojí rodině, partnerce a také mé dceři, bez kterých bych tady nikdy nestál. Dále bych chtěl poděkovat také trenérům, spoluhráčům a kamarádům,“ poděkoval na pódiu třetí nejlepší hráč roku 2018 Tomáš Souček.

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články