Slavia „A“ dor. – SK Č.Budějovice 0:1 (0:1),ČPP liga SD, středa 21.4.2004
Sestava Slavie: Michal Toma – Tomáš Vincenc, Jiří Studík, Jaroslav Starý, Jan Bauer – Martin Kubec (60. Michal Held), Pavel Eliáš, Danilo Da Silva, Josef Marc (65. Michal Kočí) – Robin Dejmek, Jaroslav Strelka

SK Hradec Králové – Slavia „B“ dor. 3:2 (1:1), ČLSD, neděle 25.4.2004
Branky Slavie: Brtna, Proskočil
Sestava Slavie: Martin Šteiner – Lukáš Kindel, Petr Tlustý, Vojtěch Marek, Tomáš Marc (81. Martin Prikner) – Michal Held, Michal Vávra, Michal Kočí, Roman Švamberg (62. Tomáš Proskočil) – Karel Zelinka, Tomáš Brtna
Nejlepší hráči: Vávra, Tlustý

V Hradci jsme chtěli potvrdit vítězství z domácího prostředí. Začali jsme velkým tlakem, který jsme ve 38. minutě korunovali gólem. Na levé straně se uvolnil Zelinka, polovysokým centrem našel na přední tyči Brtnu, jenž nekompromisně prostřelil brankáře. Za dvě minuty jsme však z rohového kopu lacině inkasovali. V první půli jsme tak dokázali využít jen jednu z mnoha příležitostí, stav byl 1:1.
Po přestávce jsme začali dobře, ale po dvaceti minutách proti nám rozhodčí nařídil sporný pokutový kop a Hradec vedl. Slávisté se nevzdali a vyrovnali. V 75. po rohovém kopu hlavou skóroval Marc. Poslední slovo však patřilo soupeři. Pět minut před koncem neodpískali sudí postavení mimo hru a Východočeši strhli vedení na svou stranu. Výsledek mohl být obrácený, ale doplatili jsme na špatné řešení finálních situací.

Slavia „C“ dor. – SK Č.Budějovice 2:2 (1:1), ČPP liga MD, středa 21.4.2004
Branky Slavie: Dvořák, Suchý
Sestava Slavie: Michal Puš – Miroslav Pecka (41. Adam Rožánek), Radek Dejmek, Vojtěch Marek (75. Ondřej Vrzal), Martin Hladík – Jakub Vagrčka (51. Zdeněk Zahálka), Marek Suchý, Jiří Valenta, Tomáš Jablonský – Milan Černý, Lukáš Dvořák (51. Jiří Hausner)
Nejlepší hráč: Suchý

Zápas se nám nepovedl. Neproměnili jsme několik vyložených šancí a soupeř dokázal vždy po našem gólu vyrovnat.

V 6. minutě pronikl po levé straně Černý a předložil míč Dvořákovi, který trefil pouze brankáře. O pětadvacet minut později jsme se už radovali. Na Jablonského centr z přímého kopu si naběhl Dvořák a otevřel skóre. Vedení nám však dlouho nevydrželo. Po zkažené standardní situaci soupeř z brejku srovnal.
V 70. jsme strhli vedení zpět na naši stranu. Centr Jablonského se přes Dejmka dostal až k Suchému, jenž tvrdou střelou upravil na 2:1. Poslední slovo ale patřilo hostům a v 77. z protiútoku vyrovnali. I přesto jsme byli blízko k vítězství, Černý však trefil tyč a Dejmek mířil do břevna.

SK Hradec Králové – Slavia „D“ dor. 1:1 (0:1), ČLMD, neděle 25.4.2004
Branka Slavie: Gecov
Sestava Slavie: Petr Klejna – Lukáš Vácha, Lukáš Brhlík (41. Tomáš Necid), Petr Kobler, Jan Sirový – Bořek Dočkal, David Sobíšek, Marcel Gecov, Jan Kovařík – Tomáš Mašanský, Pavel Kroupa (55. Michal Uhlíř)

Celé utkání bylo vyrovnané, na obou stranách bylo minimum šancí. Do vedení jsme se dostali díky Gecovovi, který se probil domácí obranou a prostřelil brankáře. Ve druhém poločase jsme si nebyli schopni pořádně přihrát, a tak přišel trest v podobě vyrovnání, kterého Hradec dosáhl hlavou po standardní situaci.