Výsledkový servis dorostu | SK Slavia Praha

Výsledkový servis dorostu

FK Marila Příbram - Slavia „A“ dor. 2:0 (2:0),ČPP liga SD, pondělí 25.4.05
Sestava Slavie: Jakub Diviš – Michal Parys, Marek Suchý, Michal Šmíd, Roman Švamberg – Bohdan Subota (75. Petr Tlustý), Pavel Eliáš, Michal Kočí, Michal Held (83. Jaroslav Starý) – Robin Dejmek (65. Jaroslav Strelka), Martin Prikner

V utkání jsme prohráli kvůli tomu, že z minimálně šesti jasných šancí jsme nedali ani jednu branku. Soupeř naopak vytěžil z minima maximum a ze dvou příležitostí vstřelil dva góly. Oba padly hned v úvodu utkání z naší pravé strany, která byla velmi průchodná.

Slavia „B“ dor. – AC Sparta Praha 3:2 (1:0), ČLSD, středa 27.4.05
Branky Slavie: Proskočil, Jablonský, Valenta
Sestava Slavie: Michal Toma – Lukáš Kindel, Radek Dejmek, Vojtěch Marek, Miroslav Pecka (63. Tomáš Marc) – Jakub Vagrčka, Jiří Valenta, Tomáš Proskočil (89. Zdeněk Zahálka), Tomáš Jablonský (77. Martin Novák) – Milan Černý, Ondřej Vrzal (61.Lukáš Dvořák)
Nejlepší hráči: Černý, Jablonský, Vagrčka

Mladí slávisté opět zvítězili v derby pražských „S“. Výhra se zrodila po velmi těžkém, avšak divácky atraktivním utkání. V první půli se hra přesouvala od jedné branky k druhé. Útočná fáze převažovala obrannou. První gól padl ve 29. minutě, kdy standardní situaci rozehrál Jablonský a v pokutovém území přesně hlavičkoval Proskočil.
Po přestávce ovšem přišla studená sprcha a Sparta během pěti minut otočila po našich chybách v obraně skóre. Slávisté pak museli pořádně zapnout a odměnou jim byla v 57. minutě vyrovnávací branka na 2:2. K míči se po zaváhání soupeře dostal Jablonský a trefil odkrytou branku. O vítězství jsme rozhodli v 73. minutě. Dvořák přesně přihrál Valentovi a ten nadvakrát překonal gólmana soupeře.

FK Marila Příbram – Slavia „C“ dor. 1:3(0:2),ČPP liga MD,pondělí 25.4.05
Branky Slavie: Kroupa, Vukovič, Uhlíř
Sestava: Michal Toma – František Lukeš (55. Lukáš Brhlík), Jiří Petrovič, Petr Kobler, Jan Bezděk – Štěpán Šimeček, Bořek Dočkal (70. Lukáš Stuchl), Jaroslav Starý, Jan Kovařík – Milan Vukovič (58. Michal Uhlíř), Pavel Kroupa (77. Petr Hošek)
Nejlepší hráči: Kroupa, Starý, Šimeček

Utkání se hrálo na užší umělé trávě, což nám nečinilo problémy a soupeře jsme aktivní hrou donutili k chybám. Z několika dobrých příležitostí jsme využili jenom tři a dle průběhu nás musí mrzet obdržený gól po nedohraném rohovém kopu před koncem utkání.
V 11. minutě po dlouhém výkopu brankáře Tomy prodloužil Dočkal míč hlavou za obranu a Kroupa nás, ve své druhé vyložené šanci, střelou pod brankářem dostal do vedení – 1:0. Ve 40. minutě jsme předvedli nejhezčí akci duelu, která vynikla svou rychlostí a dokonalostí. Po křížné přihrávce Kovaříka zleva za obranu usměrnil nabíhající Kroupa míč z první pravou nohou před branku a Vukovič jej hlavou zatočil k levé tyči – 2:0.
V 72. minutě přihrál Stuchl zprava do pokutového území nabíhajícímu Uhlířovi, který se kličkou uvolnil přes obránce a pohotovou prudkou střelou potvrdil naše zasloužené vítězství – 3:1. V 75. minutě pak soupeř po rohovém kopu a odraženém míči vstřelil korigující gól – 3:1.

Slavia „D“ dor. – AC Sparta „D“ dor. 2:0 (1:0), ČLMD, středa 27.4.05
Branky Slavie: Bambur, Kindel M.
Sestava Slavie: Martin Berkovec – Tomáš Němec, Jan Hošek, Radek Šulc, Marek Kindel – Martin Dostál, Ondřej Koch, Jakub Kučera, Martin Vnouček – Petr Hošek, Huari Bambur (70. David Smělý)

Derby na těžkém terénu jsme zvládli na výbornou a zaslouženě vyhráli. Hned v úvodu měl šanci Kučera a po něm Petr Hošek, ti však ještě neuspěli. Po úvodní čtvrthodince převzala iniciativu Sparta, ale žádnou příležitost si nevytvořila. Od 30. minuty jsme si pak zase začali vytvářet převahu a ujali se vedení. Po obloučku Dostála se prosadil Bambur, jenž sám před gólmanem nezaváhal. Sparta mohla vyrovnat těsně před přestávkou, brankář Berkovec ale míč za svá záda nepustil. Ve druhé půli jsme byli opět lepší a měli více ze hry. Nakonec se nám podařilo i potvrdit naše vítězství, když se z přímého kopu trefil Kindel.