Výsledky mládeže: Mládežnické soutěže vrcholí

Poslední mistrovská utkání podzimní části odehrály týmy U18, U16, U15 a U14. První tři jmenovaní jsou v čele svých soutěží!

SKSU18

SK Slavia Praha U18 – SK Dynamo České Budějovice U18 6:0 (3:0)
Branky: 59. a 67. Krobot, 9. Bývalec, 38. Hošek, 39. Šilhan, 70. Štěpnička
Sestavy: Sirotník – Hošek (55. Štpěnička), Kubiš, Mach, Schnider – Walter (55. Kulhavý), Šilhan (64. Nováček), Zinhasovič – Fencl (55. Hrubeš), Krobot, Bývalec (55. Garagič)

SKSU17

SK Slavia Praha U17 – FK Pardubice U17 5:0 (4:0)
Branky: 29. a 40. Křišťan, 9. a 70. Toula, 10. Křišťan
Sestavy: Fülöp – Matys, Leitl, Hroník, Toula, Štětka (80. Hrubeš), Douděra, Starý (46. Neruda), Křišťan, Kopáček (56. Langhamer), Kenifel (66. Gajdošík)

SKSU16

SK Slavia Praha U16 – SK Dynamo České Budějovice U16 5:1 (3:0)
Branky: 10., 13. a 56. Višinský, 6. Šimeček, 86. Hrubý
Sestava: Šmerda – König (46. Krunert), Šimoník, Obadal (46. Kordiak), Horský (46. Novák), Brejcha (46. Hrubý), Langhamer, Šimeček, Behenský, Vorel (46. Kokeš), Višinský

SK Slavia Praha U16 – Siauliai Football Academy U16 6:0
Branky: 4x Horský, Šimeček, König

SKSU15

SK Kladno U15 – SK Slavia Praha U15 1:7 (1:3)
Branky: 2. a 20. Novák, 14. Š. Beran, 45. Sládek, 46. Beneš, 60. Labík, 43. vlastní
Sestava: Dvořák – Trédl (36. Krstevski), Samek, Sládek, Beránek (45. Fatrdle), Š. Beran (48. Měkota), Kričfaluši, Novák, Jinoch (45. Labík), Beneš, T. Beran

Plánička Cup U15 Eden

Semifinále:
SK Slavia Praha U15 – MŠK Žilina U15 3:0
Čínský národní tým U15 – AS Trenčín U15 3:0

O 3. místo:
MŠK Žilina U15 – AS Trenčín U15 3:3 (PK 4:2)

Finále:
SK Slavia Praha U15 – Čínský národní tým U15 2:2 (PK 1:4)

SKSU14

SK Kladno U14 – SK Slavia Praha U14 1:8 (1:2)
Branky: 27., 58. a 67. Planka, 45. a 60. Benlalam, 2. Fiker, 55. Hunal, 68. Toula
Sestava: Tomas – Fiker (71. Kučera), Mervard (41. Benlalam), Hunal, Pančev (71. Hejduk), Žitný (71. Kopecký), Planka, J. Lopatář, Toula, Mikulanda (71. A. Lopatář), Jelínek (51. Bárta)

SKSU13

U13 Minirepublika Brno:
10+1, 1x35 minut
SK Slavia Praha – Brno 1:0 (Podroužek)
SK Slavia Praha – Žilina 2:1 (Zíka, Černý)
SK Slavia Praha – Hradec Králové 4:1 (Zika, Podroužek, Záboj, Regal)
SK Slavia Praha – Slovácko 8:1. (4x Zika, Wesolowsky, Holub, Zamazal, Jinoch)

U13 Turnaj Meteor:
7+1, 1x18 min

Základní skupina:
SK Slavia Praha – Slask Wroclaw 1:1 (Teterya)
SK Slavia Praha – Budapešť 1:2 (Kroupa)
SK Slavia Praha – Slovácko 4:0 (2x Zíka, 2x Pech)
SK Slavia Praha – Mladá Boleslav 5:0 (2x Zíka, Podroužek, Kroupa, Černý)
SK Slavia Praha – Meteor Praha 0:0

Semifinále:
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha 0:2

O 3. místo:
SK Slavia Praha - Budapešť 2:1pp (Piták)

U13 Halový turnaj Ostrava:
6+1, 1x18 min
SK Slavia Praha – Opava 6:2 (3x Jinoch, 2x Regal, Wesolowsky)
SK Slavia Praha – Olomouc 0:1
SK Slavia Praha – BTS Rekord Bielsko- Biala 2:2 (2x Jinoch)
SK Slavia Praha – Górnik Zabrze 7:1 (2x Jinoch, 2x Wesolowsky, Boguaj, Boledovič, Zamazal)
SK Slavia Praha – Žilina 0:4
SK Slavia Praha – Frýdek Místek 3:0 (Jinoch, Boguaj, Regal)
SK Slavia Praha – Vítkovice 5:4 (2x Jinoch, 2x Wesolowsky, Boguaj)

Celkově 4. místo.

Denis Boguaj opět vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

SKSU12

Halový turnaj Nové Veselí:
SK Slavia Praha U12 – Jihlava U13 4:0
SK Slavia Praha U12 – Velké Meziříčí U13 1:0
SK Slavia Praha U12 – Třebíč U13 1:0
SK Slavia Praha U12 – Vrchovina U13 4:2
SK Slavia Praha U12 – Havlíčkův Brod U13 1:0
SK Slavia Praha U12 – Třebíč 0:1
Konečné 2. místo z 6 týmů.

SK Slavia Praha U12 – Slavoj Vyšehrad U13 8:2

SKSU11

SK Slavia Praha U11 – Slavoj Vyšehrad U12 8:6

Turnaj Partnerských klubů 2008:
Hráno 5+1 1x16 min
SK Slavia Praha – Kohouti Rokycany 8:0
SK Slavia Praha – Jiskra AŠ 9:1
SK Slavia Praha – RMSK Cidlina 5:0
SK Slavia Praha – Neratovice 4:1
SK Slavia Praha – FC Háje 7:2

SKSU8

Turnaj 1.FK Příbram hala 2010:
SK Slavia Praha – Blatná U9 5:0
SK Slavia Praha – Viktoria Plzeň U9 0:6
SK Slavia Praha – 1. FK Příbram U9 2:3
SK Slavia Praha – ČAFC U9 2:3
SK Slavia Praha – Táborsko U9 0:5
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha U9 1:2
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 U9 0:2

Aktuálně

​Slávistická návštěva v Motole

včera
Jako tradičně v předvánočním čase si slávisté našli čas, aby navštívili dětskou Transplantační jednotku Fakultní nemocnice v Motole, kam sešívaní chodí pravidelně už přes deset let.

Informace pro fanoušky cestující do Jablonce

před 2 dny
Slavia hraje v pondělí poslední podzimní zápas Fortuna:ligy. Pokud se chystáte do Jablonce, lístky si můžete koupit od úterý na pokladnách Sinobo Stadionu.

U13: Sešívaní ovládli Bican Cup!

před 3 dny
Po sobotních bojích ve 29. ročníku turnaje Fair Play Cup v kategorii U11 se v neděli hrál ve sportovní hale v Edenu turnaj Bican Cup pro kategorii U13. Sešívaní obhájili loňské vítězství!

Další články