Výsledky mládeže: U16 vítězem své soutěže! | SK Slavia Praha

Výsledky mládeže: U16 vítězem své soutěže!

Po týmu U14 si ve své soutěži zajistil prvenství také celek U16, který o víkendu porazil Příbram vysoko 8:0. Další výhry mají na svém kontě starší žáci U15 a U14, kteří porazili Mladou Boleslav.

SKSU19

Třetí výhru v řadě bez obdrženého gólu si připsali dorostenci U19. Fotogalerie z utkání zde.

SK Slavia Praha U19 - SFC Opava U19 4:0 (2:0)

Branky:70. a 79. Sintean, 6. Bejbl, 41. Rondić

Sestava: Markovič - Schneider, Drozda, Vlček, Kosek - Petrák, Mach (72. Červ), Azilinon - Zinhasovič, Rondić (46. Sintean), Bejbl (65. Krobot)

SKSU18

Za U18 nastoupilo o víkendu několik hráčů patřících věkem do mladších dorosteneckých celků, sešívaní dovezli z Příbrami dva body.

Příbram U18 - SK Slavia Praha U18 1:2 (1:1) po pokutových kopech

Branky: 45. Michovský

Sestava: Radimský - Ielitro, Štětka, Krupička, Schneider, Červ, Hroník, Bývalec, Stříbrský (57. Gajdošík), Suk (78. Hrubeš), Michovský (64. Kulhavý)

SKSU17

Mladší dorostenci sice brzy prohrávali, nakonec ale zvítězili jasně 8:1. Galerie z utkání zde.

SK Slavia Praha U17 - SFC Opava U17 8:1 (4:1)

Branky: 7. a 10. Vlasák, 45. a 57. Kubáň, 19. Žambůrek, 22. Eichler, 68. Kubiš, 70. Schneider - Matějíček

Sestava: Trefil - Hošek, Walter, Vincour, Starý (69. Schneider) - Žambůrek (69. Červ), Vít, Eichler - Kubiš, Vlasák (61. Vlasák), Kubáň (57. Zeronik)

SKSU16

Tým U16 si výhrou v Příbrami zajistil prvenství v druhé nejvyšší lize U17 skupiny A!

Příbram U16 - SK Slavia Praha U16 0:8 (0:3)

Branky: 6. a 64. Douděra, 10. a 74. Toula, 52. a 64. Gajdošík, 9. Kopáček, 48. Kulhavý

Sestava: Fülöp - Matys, Hájek (48. Gajdošík), Neruda (41. Šimoník), Toula, Kulhavý, Douděra (68. Štětka), Krunert, Křišťan, Kopáček (60. Hroník), Hrubeš

Utkání s Příbramí hodnotil trenér Petr Mikolanda:

„Zápas, který klukům vyšel ve všech ohledech na výbornou. Od první minuty byli lepší, aktivnější, kvalitnější a hodnocení by mohlo pokračovat jen v superlativech. Již po šestnácti minutách hry jsme vedli 3:0 a do konce poločasu měl domácí tým pouze jednu šanci, kterou náš brankář v důležitém okamžiku chytil. Poté to ve druhém poločase byl koncert, který byl ve všech ohledech nadstandardní a kluci přidali dalších pět branek do domácí sítě. Krásné akce a pracovitost do poslední chvíle je ukázkou fantastického týmu, který předvedl nejlepší výkon v zápase v jarní soutěži. Obrovská gratulace klukům,“ pochválil svůj tým trenér U16 Petr Mikolanda.

SKSU15

SK Slavia Praha U15 - FK Mladá Boleslav U15 3:1 (1:0)

Branky: 35. Veliký, 50. Krunert, 58. Krunert - 66. Mašek

Sestava: Vágner (57. Gothard) - Prebsl, Veliký, Brejcha, Langhamer, Šimoník (36. König), Behenský, Vorel (36. Krunert), Višinský, Kordiak (54. Šmicer), Málek (49. Snětivý)

SKSU14

SK Slavia Praha U14 - FK Mladá Boleslav U14 2:0 (0:0)

Branky: 58. B. Gomes, 70. Růžička

Sestava: Slavata (41. Gothard) - Trédl, Sládek, Iliev, Fatrdle (36. Jinoch), Novák (36. Ambros), Novák (36. B. Gomes), Š. Beran, T. Beran, Beneš (59. Růžička), Moravec (36. F. Gomes)

SKSU13

Ondrášovka Cup - 1. místo

Jako první odehrál tradiční turnaj Ondrášovka Cup tým U13, který na závěrečném turnaji zvítězil!

Slavia Tour U12

Tým U11 se účastnil turnaje pro o rok starší celky. Sešívaní se rozdělili na dva týmy první z nich vybojoval druhé místo, další tým obsadil sedmou příčku.

Turnaj Paříž - 11. místo

Na turnaji v Paříži se sešívaní utkali s různými celky s celé Evropy, o turnaji přineseme zvláštní článek.