Výsledky mládeže: U19 na čele tabulky!
SKSU19
SK Slavia Praha U19 – SK Sigma Olomouc U19 2:1 (1:0)
Branky: 12. a 73. Toula – 83. Bednár
Sestava: Markovič – Bárta, Vincour, Matys, Kosek – Červ, Vít, Zinhasovič – Douděra (76. Hošek), Toula (90. Kneifel), Zeronik (87. Eichler)
ČK: 85. Kosek
Sešívaní dorostenci šli v utkání do vedení po akci Martina Douděry, který vybojoval míč a nahrával na Adama Toulu, který s přehledem otevřel skóre utkání. Druhý gól přišel po rohovém kopu, kdy se opět trefil Adam Toula.
Hosté v závěru snížili z přímého kopu. Slavia ale vedení udržela a je tak na čele dorostenecké ligy.
SKSU18
FC Viktoria Plzeň U18 – SK Slavia Praha U18 0:3 (0:1)
Branky: 2. Šubert, 51. Rigo, 89. Alijagič
Sestava: Sirotník – Hrubeš, Kubiš, Hošek, Schneider – Brejcha, Rigo (61. Stárek), Eichler – Garagič (80. Šimoník), Alijagič, Šubert (58. Slabyhoud)
SKSU17
SK Slavia Praha U17 – SK Sigma Olomouc U17 1:2 (1:1) po pk.
Branky: 1. Jurásek - 11. Raclavský
Sestava: Fülöp – Prebsl, Neruda (62. Slabyhoud), Hroník, Kneifel, Štětka, Kulhavý (57. Rigo), Jurásek (69. Leitl), Křišťan, Kopáček, Starý
SKSU16
FC Viktoria Plzeň U16 – SK Slavia Praha U16 3:1 (2:0)
Branky: 32. Málek, 62. Aubrecht, 15. vlastní – 85. Behenský
Sestava: Šmerda – König, Šimoník (46. Višinský), Obadal (46. Náprstek), Kordiak, Kokeš, Šimeček, Novák, Behenský, Hrubý (46. Langhamer), Vorel
SKSU15
SK Slavia Praha U15 – FC Viktoria Plzeň U15 1:0 (1:0)
Branky: 21. Körbler
Sestava: Slavata – Beránek (65. Fatrdle), Samek, Novák, Měkota, Labík, Kričfaluši (56. Sládek), Š. Beran, Zapletal (46. Čermák), Ambros, Körbler (38. T. Beran), Jinoch (38, Trédl)
SKSU14
SK Slavia Praha U14 – FC Viktoria Plzeň U14 1:0 (1:0)
Branky: 18. Jelínek
Sestava: Tomas – Hejduk (50. Fiker), Mervard, Hunal, Pančev (64. Blažek), Žitný, J. Lopatář, Planka (68. Kopecký), Jelínek (42. Parpel), A. Pudil (58. Mikulanda), Toula (64. M. Pudil)
SKSU13
SK Slavia Praha U13 – FK Meteor Praha U14 1:1 – přípravné utkání, 10+1, 2x 35 minut
Branky: Regal
SK Slavia Praha U13 – SK Sigma Olomouc U13 5:0 (3:0) – přípravné utkání, 10+1, 2x 35 minut
Branky: 2x Hájek, Wesolowsky, Holub, Zima
SKSU12
Slavoj Vyšehrad U13 – SK Slavia Praha U12 1:8
Branky: 3x Antić, 2x Čížek, Chaloupka, Jelínek, Sládek
SKSU11
Slavoj Vyšehrad U12 – SK Slavia Praha U11 1:28
Branky: 9x Hrubý, 3x Horváth, 3x Pastyřík, 2x Červenka, 2x Kadlček, 2x Klepáč, 2x Skokan, 2x Suchar, 2x vlastní, Beran
Minirepublika Olomouc U11 7+1:
FC Hradec Králové U11 – SK Slavia Praha U11 1:5
SK Sigma Olomouc U11 – SK Slavia Praha U11 0:1
Sparta Brno U11 – SK Slavia Praha U11 0:6
MŠK Žilina U11 – SK Slavia Praha U11 3:4
SKSU10
Turnaj Spořice U11:
SK Slavia Praha U10 – FK Teplice U11 2:0
SK Slavia Praha U10 – Baník Ostrava U11 2:1
SK Slavia Praha U10 – Viktoria Plzeň U11 2:1
SK Slavia Praha U10 – AC Sparta Praha U11 1:0
SK Slavia Praha U10 – FK Mladá Boleslav U11 0:2
SK Slavia Praha U10 – Slovan Liberec U11 1:0
SK Slavia Praha U10 – SK Sigma Olomouc U11 0:2
SK Slavia Praha U10 – Výběr Chomutova a Karlových Varů U11 1:0
SK Slavia Praha U10 – FK Ústí nad Labem U11 1:1
SK Slavia Praha U10 – FC Fastav Zlín U11 0:0
SK Slavia Praha U10 – Bohemians 1905 U11 0:0
SK Slavia Praha U10 – SFC Opava U11 1:0
SK Slavia Praha U10 – FK Jablonec U11 2:1
SK Slavia Praha U10 – FK Dukla Praha U11 3:2
Celkově čtvrté místo.
SK Slavia Praha U10 – FK Viktoria Žižkov U11 50:14
SKSU9
SK Slavia Praha U9 – FK Viktoria Žižkov U10 40:18
SKSU8
AC Sparta Praha U8 – SK Slavia Praha U8 28:22
SKSU7
AC Sparta Praha U7 – SK Slavia Praha U7 22:36
Sparta Kutná Hora U8 + U7 – SK Slavia Praha U7 13:17